23 CZERWCA2024r.

1. Dziś XII Niedziela Zwykła. O godzinie 18.00 w naszym kościele modlitewne czuwanie OJCZE NASZ. Zapraszamy.

2. W poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Przybysławic za nowe dywany i chodniki do kościoła.

4. Prosimy mieszkańców Wierzchowiska w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

5.Pielgrzymka autokarowa z naszej parafii do sanktuariów Podhala odbędzie się   27 lipca (sobota). Szczegóły w przyszłym tygodniu.

6. Zapowiedzi przedślubne: Konrad Galicki zam. Poręba Górna i Paulina Kucharska zam. w naszej parafii zap. 3. Janas Rafał zam. w naszej parafii i Wolna Joanna zam. Tczyca zap. 1.

7. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!