OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

30 CZERWCA2024r.

1. Dziś XIII Niedziela Zwykła.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za ufundowanie do naszego kościoła oprawy na Ewangeliarz i naczynia przy tabernakulum.

3. Dziękujemy 5 mieszkańcom Wierzchowiska za posprzątanie w sobotę kościoła wraz z otoczeniem.

4.W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 09.00, spowiedź od godziny 17.30. W piątek i sobotę po drugiej Mszy zapraszamy nabożeństwa.

5. Dziękujemy za przygotowanie i animację modlitewnego czuwania Annie, Leszkowi, Annie, Iwonie i Roksanie. Kolejna adoracja w niedzielę 21 lipca o godz. 18.00. Zapraszamy.

6. Pielgrzymka autokarowa z naszej parafii do sanktuariów Podhala w sobotę 27 lipca. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii. Odwiedzimy m.in. Krzeptówki, Ludźmierz, Olczę, Bachledówkę.

7. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na XXIII Pieszą Pielgrzymkę Sosnowiecką do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia. To okazja do odkrycia piękna wiary oraz bliskości Pana Boga, a także przeżycia niezapomnianych chwil pełnych modlitwy, refleksji i wspólnoty.Warto już teraz zaplanować swój urlop.Informacje w gablocie oraz na tablicach informacyjnych we wszystkich miejscowościach naszej parafii. Szczegóły pod numerem telefonu na plakatach.

8. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Janas zam. w naszej parafii i Joanna Wolna zam. w Tczycy zap. 2;

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.