Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn.: „Remont elewacji kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szreniawie wraz z wykonaniem izolacji fundamentów”

Opublikowano: czwartek, 25, lipiec 2024 14:56

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szreniawiezaprasza do składania ofert na realizację zadania pn.:Remont elewacji kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szreniawie wraz z wykonaniem izolacji fundamentów”dofinansowanego z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków (Wstępna Promesa Edycja RPOZ/2022/10838//PolskiLad)

ZAMAWIAJĄCY
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szreniawie Szreniawa 81, 32-075 Gołcza
tel. 601-970-974
Email: jozefbaran62@interia.pl

OSOBA DO KONTAKTU W SPRAWIE OGŁOSZENIA
Ks. Józef Baran – Proboszcz Parafii

Tel. 601-970-974

CEL ZAMÓWIENIA
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie prac remontowo-konserwatorskich strefy cokołowej oraz izolacji fundamentów kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szreniawie.

Prace będą polegać na poniższych działaniach:

– oczyszczenie i ogrodzenie terenu budowy oraz zapewnienie dojazdu zgodnie z zasadami BHP;

– rozbiórka betonowych utwardzeń (płyty betonowe, wylewki betonowe) przy strefie cokołu;

– demontaż betonowych koryt odwadniających odprowadzających wodę z rur spustowych;

– wykonanie wykopu głębokości 1,5 m obwodowo wokół kościoła;

– wykonanie bezinwazyjnej izolacji przeciwwodnej do głębokości 1,5 m;

– zasypanie wykopu;

– odtworzenia betonowych koryt odwadniających;

– wykonanie opaski obwodowej z grysu granitowego o szerokości 60 cm.

Dokumenty do postępowania dostępne w BIP: