01 WRZEŚNIA 2024 r.

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła.O godz. 11.30 Msza w intencji Nauczycieli, Pracowników oraz uczniów z naszych szkół.

2. Za tydzień przeżywamy Odpust Parafialny. Suma Odpustowa odbędzie się o godz. 12.00. Zapraszamy Straże Pożarne, Ministrantów, Orkiestrę, Dzieci sypiące kwiaty
i Panie niosące feretrony.

3. Zgłoszenia i zapisy dzieci do I Komunii św. odbywają się od dzisiaj w zakrystii. Pierwsze spotkanie 22 września na Mszy św. o godz. 11.30. Zgłoszenia
do Bierzmowania dla młodzieży klas VII i VIII oraz osób pragnących przyjąć ten sakrment także od dzisiaj w zakrystii. Pierwsze spotkanie 29 września na Mszy św.
o godz. 16.00.

4.W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach o godz. 18.30 nabożeństwa. W piątek wyjazd do chorych od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii. Spowiedź od 17.30.

5. Zbiórka dla Służby liturgicznej w sobotę 7 września o godz. 11.00. Zapraszamy kandydatów na ministrantów i lektorów.

6. 14 września odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w niedzielę 15 września na Mszy
o godz. 11.30. Tego dnia zapraszamy na wspólną modlitwę, adorację i błogosławieństwo indywidualne o godz. 18.00.

8.Prosimy mieszkańców Makowa sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!