OGŁOSZENIA 14 II 2021

14 lutego 2021 roku

1.Dzisiaj szósta niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W poniedziałek 34 rocznica święceń biskupich księdza biskupa Piotra Skuchy. Módlmy się, aby dobry Bóg obdarzał Go swoim Błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

3. W środę obchodzimy Środę Popielcową. Posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8.00, 16.00 i 17.00.

4. W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które w naszym kościele będą o godzinie 15.30.

5. Za tydzień I niedziela Wielkiego Postu. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 15.30.

6. Zaplanowane spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania klas VII, VIII i I szkoły ponadpodstawowej – na 14 lutego nie może się odbyć w związku obostrzeniami epidemicznymi. Materiały do formacji duchowej zostaną umieszczone na stronie parafialnej w zakładce – Duszpasterstwo – Przygotowanie do Bierzmowania – jako piąty blok materiałów. Młodzież indywidualnie przepracowuje podane materiały a przemyślenia i program pracy duchowej odnotowuje w osobistych notatkach które będą podstawą do zaliczenia tego spotkania.

7. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Niech Bóg wszystkich hojnie wynagrodzi.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa