OGŁOSZENIA 8 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

8 sierpień 2021 roku

1. Przeżywamy dziś XIX niedzielę w ciągu roku.

2. W poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, we wtorek święto św. Wawrzyńca, w środę wspomnienie św. Klary, a w sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

3. Za tydzień, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach Św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory.

4. Za tydzień rocznica I Komunii św. o godz. 11.30. Bardzo proszę rodziców w sobotę na 9.00 o przygotowanie świątyni na tą uroczystość.

4. Zapowiedzi przedślubne;  Paciej Paweł zam. Dłużec i  Kulak Monika zam. w naszej par. zap. 2. Kałwa Kamil zam. w naszej parafii i Barczyk Iwona zam. w naszej par. zap. 2. Andrzej Habryn zam. w naszej parafii i Karolina Gwizdała zam. Trzebinia zap. 2.

5. W dniu 21 sierpień 2021r. – sobota w Sulisławicach  od godz.15:00 -20:00  odbędzie się Festyn  w ramach narodowego  programu szczepień. Zaprasza się osoby dorosłe, które  będą szczepione jednodawkową  szczepionką Johnson & Johnson  a dzieci od 12 roku życia szczepionką dwudawkową  Pfizer ( druga dawka  szczepionki po upływie 21dni też w Sulisławicach).

Szczepienie będzie przeprowadzone w byłym budynku szkoły podstawowej obecnie siedziba OSP. Od ręki będą wydawane Europejskie Certyfikaty szczepienia.

Dla wszystkich szczepiących się ,są przewidziane bardzo ciekawe atrakcje.

Ponadto w równolegle  z festynem szczepień  od godz,14:00 odbędzie się Finał  Dziecięcych Dni Sportu z mnóstwem atrakcji dla dzieci i rodziców.

Organizatorzy  serdecznie zapraszają.”

6.  Serdeczne podziękowania 16 mieszkańcom Trzebienic  za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę oraz za pomoc w koszeniu przy świątyni i plebani.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.