OGŁOSZENIA 5 XII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

5 GRUDZIEŃ 2021r.

1. Dzisiaj II niedziela adwentu. Po Mszy św. adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Ofiary składane do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2. Dziś po Mszy św. O 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami ministrantów. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

4. W środę, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Podczas Mszy o 16.30 poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych. Po Mszy odbędzie się krótkie sotkanie z rodzicami.

5. Od poniedziałku do soboty w naszym kościele o godzinie 16.30 Msze Św. roratnie. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza dzieci i młodzież.

6.  Można nabyć opłatki na stół wigilijny przy bocznym ołtarzu. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na spłacenie prac na cmentarzu. W zakrystii można nabyć świece wigilijne. Cena wynosi 8 zł za małą, a 18 zł za dużą.

7. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

8. Do nabycia  Kalendarz Diecezji Sosnowieckiej na rok 2022(ścienny). Kupując kalendarz wspieramy działalność Biura Prasowego naszej diecezji. Cena kalendarza to 10 zł.

9. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.