INTENCJE 13 – 20 III

INTENCJE MSZAL 13-20 MARZEC  2022 r.

NIEDZIELA 13 MARZEC

Godz.08.00 – W 18 r. urodzin Katarzyny Filus

Godz.09.45  MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Kazimierza Fujary, Anieli Henryka Kałwów, Marianny Franciszka Fujarów + Stanisława Łągiewka w 7 r. śm. i Teresę Łągiewka + Janinę Kowalczyk od rodz. Kozłowskich i Rabskich + Andrzeja Rosołek w 21 r. śm. od żony z rodz. + Genowefę Zygmunta Janus, Henrykę Kazimierza Midro + Marię Rosół od wnuczki Kasi z mężem + Zofię Rup – od swatów Płoszaj + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Grochowskiego+ Henrykę Musiał od Agaty Tadeusza i Jędrzeja Maj ze Swojczan + Wiesława Bielach, Bolesława Krystynę Garus, zm. z rodz. Bielach, Garus, Bałazy + Janinę Błaut w 7 r. śm. Stanisława Błaut, zm.z rodz. Głuszków i Błautów + Mirosławę Błaut, Pelagię, Tadeusza, Wawrzyńca Żebro, Annę Jana Tadeusza Żebraków, Edwarda Osucha + Marię w 19 r. śm. Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj i zm z tych rodzin + Alfredę Herian od Mieczysława Żaby z rodz. + Andrzeja Kucharskiego – od Agaty i Wojciecha Lewandowskich z rodz. Bolesława Garus – od siostry Leokadii i Adama z rodz. + Jana Cencek od rodz. Zarzyckich z Olkusza + Stanisława Mucha od siostry Krystyny z mężem + Mirosława Seweryn i Bogdana Gaweł + Czesława Maślankę od córki Katarzyny z rodz. + Bronisławę Franciszka Mariana Janinę Bielachów, Maksymiliana Jerzego Śliszów + Krzysztofa Wójcikowskiego – od kolegów z Przybysławic + Jana Fira od siostry Marii i brata Józefa + Czesława Maślankę od koleżanek z pracy córki Anety + Mariannę Duda Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordysów + Marię Kabelak od uczestników pogrzebu + Kazimierza Olimpię Kałwa – od wnuczki Justyny z rodz. Krystynę Molenda od OSP Przybysławice + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, Zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe. Krystynę Molenda od kuzynki Haliny z rodz. + W r. śm. Tadeusza Strug, Wiesława Płoszaj Marię Mieczysława Płoszaj, Hanny Edwarda Idii Strug, Zm. z rodz. Kwiecień i Płoszaj + Alfredę Kmita – od rodz. Włodarskich i Koniecznych + Józefa i Annę Barczyk + Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich + Bronisławę Franciszka Wołkowskich – od wnuczki Lidii z rodz. + Jana Antoninę Marię Kwietniów, Piotra Marię Katarzynę Bałazych Józefa Władysławę Wójcikowskich, Wiesława Annę Jaźwiec, Łukasza Kołodzieja + Mariannę Jaros, Magdalenę Feliksa Jaros, Stanisławę Andrzeja Sosków + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Władysława Murowany + Adama Kaczmarskiego w 2 r. śm. + Leszka Dejworek – od Barbary z rodz. + Marię Władysława Henryka Wróbel, Zofię Niedziela + Janinę Machajską, Łukasza Zygmunta Kołodziej + Stanisława Gwiazdę od

rodz. Gajdów i Błasików + Tadeusza Mąkę + Cecylię w 7 r. śm. Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaję i Józefa Grojca.

Godz.11.30 – W 60 r. ur. Teresy

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Marię MUSIAŁ, Sabinę i Jana ROSÓŁ

Godz.16.00 + Jana KWIATKOWSKIEGO w 1 r. śm. od żony córek wnuków, prawnuków i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK 14 MARZEC

Godz.16.00 + Jacka Grzegorza Danutę Zdzisława KONIECZNYCH, Stanisława Bronisławę CENCKÓW

Godz.16.00 + Mateusza MOLENDE – od rodz. Barnasiów i Kutów z Borowej.

Godz.16.30 + Barbarę WITEK – od rodz. Kmitów i Kosów

Godz.16.30 + Mariana MAZELE – od chrześnicy Magdy z rodz.

WTOREK 15 MARZEC

Godz.16.00 + Mariannę DZIEDZIC w 2 r. śm. Adolfa Dziedzica, Stefanię Wandę SŁOMSKĄ, zm. z rodz. Żurowiczów, Koniecznych, Domagałów

Godz.16.00 + Andrzeja BORGIASZ – od rodz. Kulów z Charsznicy

Godz.16.30 + Józefa KUBATA – od Agnieszki i Sławka z dziećmi

Godz.16.30 + Tomasza WITEK – od Kazimierza i Lucyny Słowińskich z rodz.

ŚRODA 16 MARZEC

Godz.16.00 + Pawła WOŁKOWSKIEGO – od rodz. Jajkiewicz

CZWARTEK 17 MARZEC

Godz.16.00 + Władysławę Teodora DELÓW

Godz.16.00 + Zdzisławę PAPAJ- od rodz. Maj

Godz.16.30 + Józefa Genowefę KONiecznych, Zdzisława KMITĘ, Katarzynę Franciszkę MADEJ

Godz.16.30 + Marię PATEJ – od rodz. Płoszaj

PIĄTEK 18 MARZEC

Godz.15.30 DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.00 + Barbarę WITEK – od Adama z rodz.

Godz.16.30 + Mateusza MOLENDĘ – od Teresy i Krzysztofa Nowaków z rodz.

SOBOTA 19 MARZEC

Godz.16.00 + Krzysztofa KOŁODZIEJ w 1 r. śm, Annę Kołodziej, w 12 r. śm. Alojzego Kurylcio w 40 r. śm

Godz.16.00 + Kazimierę Józefa GLANOWSKICH

Godz.16.30 + Józefa ROMANKA, Jana Annę Romanek Anielę Franciszka Filusów

Godz.16.30 +  Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od córek Julii i Marzeny z rodz.

NIEDZIELA 20 MARZEC

Godz.08.00 + Piotra i Eleonorę BOGACZ

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o Bł. Boże: W 4 r. ur. Kamila; Oliwię Szarek w 18 r. ur od rodziców i chrzestnych; Aleksandrę Szarek w 18 r. ur. od rodziców i chrzestnych

Godz.11.30+ Annę DELA – w 2 r. śm. Stanisława DUDKA w 12 r. śm. Adolfa DELE, Grażynę LATOS, Bogdana ŻABE, Józefa GAJDĘ.

Godz.11.30 – W intencji Księdza Proboszcza okazji imienin –od Kół Różańcowych

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Genowefę Krzysztofa WRÓBEL, Jana MAZUR

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.