OGŁOSZENIA 12 VI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

12 CZERWIEC  2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy.

2.  Dziś o 11.30 Dzieci z naszej Parafii przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy aby osoby, które zazwyczaj chodzą na Mszę o 11.30 wybrały inną godzinę.

3. Dziękujemy za dary od Rodziców Dzieci Komunijnych: Trybularz, Łódkę oraz

3 Ornaty

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Szaleniec Robert zam. w Miechowie i Olewińska Agnieszka zam. w naszej parafii zap. 3. Albert Rosół zam. w naszej parafii i Sandra Jędrysek zam. Bielsko Biała zap. 2; Konrad Węgrzynek zam w Wężerowie i Iwona Jedynak zam. w naszej parafii zap. 1; Dawid Przybylski zam. Gorenice i Patrycja Maj zam. w naszej parafii zap. 1; Mateusz Banyśzam. W naszej parafii i Katarzyna Duszyc zam. Czaple Wlk. Zap. 1

5.  W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 9.45 nastąpi procesja w której wyruszy w następującym porządku:

Krzyż, 5 obrazów, Różaniec, Poduszki, Ministranci, Dzieci w strojach ludowych, Dzieci Komunijne, Trybularz oraz Baldachim. Prosimy o zachowanie takiego schematu, co usprawni przebieg uroczystości.

Serdecznie zapraszamy Orkiestrę, OSP, KGW, Dzieci sypiące kwiatki i wszystkich Parafian.

6. Dzieci Komunijne przychodzą w ciągu białego tygodnia na Mszę o godz. 18.30.

7. W Niedzielę 19-go czerwca podczas Mszy o godz. 11.30 rocznica I-szej Komunii Świętej. Będzie to również msza na zakończenie roku szkolnego – zapraszamy wszystkie Dzieci oraz Młodzież. Każdy z Uczestników otrzyma pamiątkę.

8. Bardzo prosimy mieszkańców Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i Wierzchowiska o przygotowanie Ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała.

9. Akcja Charytatywna – zbieramy Plastikowe Zakrętki na leczenie i rehabilitację Amelki Padło, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe i padaczkę. Dochód ze sprzedaży nakrętek bezpośrednio trafi na subkonto Amelki fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Bliższe informacje na plakacie.

10. Ofiary na prace przy Starej Plebanii od 96 z Makowa zebrano 8670zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.