OGŁOSZENIA 19 VI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

19 CZERWIEC  2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy 12 Niedzielę Zwykłą.

2.  Dzisiaj o 11.30 Rocznica I Komunii Świętej.

3. Dziękujemy za przygotowanie Uroczystości I-szej Komunii Świętej:

Ks. Grzegorzowi, Pani Katechetce Teresie, Rodzicom, Panu Organiście Jakubowi, Scholi Parafialnej oraz Panu Kościelnemu

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Albert Rosół zam. w naszej parafii i Sandra Jędrysek zam. Bielsko Biała zap. 3; Konrad Węgrzynek zam w Wężerowie i Iwona Jedynak zam. w naszej parafii zap. 2; Dawid Przybylski zam. Gorenice i Patrycja Maj zam. w naszej parafii zap. 2; Mateusz Banyś zam. w naszej parafii i Katarzyna Duszyc zam. Czaple Wlk. Zap. 2

5.  W czwartek Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 17.00 nastąpi procesja. Dzieci sypiące kwiatki otrzymają niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy; orkiestrę, OSP, KGW, Dzieci sypiące kwiatki i wszystkich Parafian.

6.Na naszej stronie parafialnej na FACEBOOK-u pojawiło się wiele fotorelacji z ostatnich wydarzeń z życia naszej Parafii. Osobą odpowiedzialną za przekaz tych wydarzeń jest Natalia Kyzioł – parafialny fotoreporter. Jeżeli w naszych miejscowościach organizowane są wydarzenia społeczno – religijne prosimy o kontakt z p. Natalią tel. 791 532 195

7. W Niedzielę 26 czerwca obchodzić będziemy Odpust Parafialny. Serdecznie zapraszamy Orkiestrę, OSP, KGW, Dzieci sypiące kwiatki i wszystkich Parafian.

8. Dziękujemy mieszkańcom Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i z Wierzchowiska za przygotowanie Ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała. W Ich intencji zostanie odprawiona Msza Św. w czasie Odpustu Parafialnego o 11.30. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia tejże uroczystości: Orkiestrze, Asyście, Paniom i Dzieciom w strojach ludowych, Dzieciom Komunijnym, Druhom z OSP, Młodzieżowej jednostce OSP  oraz Rodzicom

9. W lewej nawie kościoła został utworzony kącik dla dzieci gdzie znajdują się pluszaki.

10. Bardzo prosimy mieszkańców Adamowic w sobotę na godz. 9.00 o posprzątanie świątyni oraz otoczenia na Odpust Parafialny.

11. Ofiary na prace przy Starej Plebanii od 117 rodzin z Przybysławic zebrano 8000zł. Od 40 rodzin z Dąbrowca zebrano 2610 zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.