OGŁOSZENIA 31 VII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

31 LIPIEC  2022r.

1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła.

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Habryn Krystian zam. w parafii Jeżówka  i Krajewska Patrycja zam. w naszej parafii zap. 3.

3. Zakupione zostały trzy ornaty w kolorze fioletowym. Składamy serdeczne podziękowania dla kilku mieszkańców Wierzchowiska za ofiary złożone na ten cel.

4. Do 8 sierpnia będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt prosimy składać przy domu gospodarczym.

5. Od poniedziałku rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji.

6. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca – spowiedź od godz. 17.30

7. Dziękujemy 5 mieszkańcom Podlesic II za przygotowanie świątyni i otoczenia na niedzielę.

8. Życzymy udanych wakacji oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Prosimy pamiętać o niedzielnej Eucharystii również podczas wypoczynku. Szczęść Boże!

.W Krzyżu – miłości nauka” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Diecezji Sosnowieckiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 9-13 sierpnia. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę to dobry sposób na przeżycie rekolekcji w drodze. Czas pielgrzymki to także doświadczenie wspólnoty pielgrzymkowej. Okazja do poznania nowych ludzi, nowych przyjaciół. Pielgrzymka jest także czasem próby, walki ze swoimi nałogami i słabościami: tymi fizycznymi, jak i duchowymi. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym pięknym wydarzeniu, szczególnie dzieci i młodzież. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w zakrystii lub przez formularz online dostępny na parafialnej stronie na Facebooku. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla wszystkich uczestników odbędzie się 7 sierpnia o godz. 19.00 w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Wolbromiu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.