OGŁOSZENIA 7 VIII

07 SIERPIEŃ  2022r.

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Karol Pasternak zam. Dłużec i Gabriela Ciempka zam. w naszej parafii zap. 1; Krystian Bodziach zam. w Będzinie i Karolina Jaźwiec zam. w naszej parafii zap.1

3. Za tydzień, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach Św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory.

4. Do jutra będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt prosimy składać przy domu gospodarczym.

5. Prosimy w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców Witowic o przygotowanie świątyni i otoczenia na niedzielę.

6. Życzymy udanych wakacji oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Prosimy pamiętać o niedzielnej Eucharystii również podczas wypoczynku. Szczęść Boże!