OGŁOSZENIA 28 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

28 SIERPIEŃ  2022r.

1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła.

2. W sobotę, 3-go września dzień swoich imienin będzie obchodził ks. Biskup Grzegorz Kaszak, Ordynariusz Sosnowiecki. Już dziś polecajmy Jego Osobę naszym modlitwom, wypraszając przez orędownictwo M.B. Szreniawskiej wszelkie łaski i siły potrzebne w pasterskiej posłudze.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i sobota września. Wyjazd do chorych w I piątek od godz. 9-tej. Proszę zgłaszać chorych po Mszach.

4. Z racji I piątku miesiąca spowiedź od godz. 17.00

5. Dziś na Mszy o godz. 11.30 zostaną rozdane książeczki do 9–ciu Pierwszych Piątków Miesiąca dla dzieci komunijnych.

6. 1-go września zapraszamy na godz. 08.00 uczniów oraz nauczycieli SP w Szreniawie na Eucharystię w ich intencji, natomiast o godz. 09.30 odbędzie się Msza Św. w szkole w Wierzchowisku. Módlmy się o Światło Ducha Św. dla Uczniów, Nauczycieli oraz Katechetów rozpoczynających nowy rok szkolny.

7. Na odpust parafialny parafia zakupiła nowe pokrowce na ławki. Koszt tej inwestycji wynosi ponad 13 tys. zł, dlatego w trakcie odpustu i następnych niedziel będą zbierane ofiary przeznaczone na uregulowanie płatności. Za ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

8. Bardzo prosimy mieszkańców Makowa w sobotę na godz. 9.00 o przygotowanie świątyni oraz otoczenia na niedzielę oraz Odpust Parafialny.

8. Życzymy bezpiecznego powrotu z wakacji oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.