OGŁOSZENIA 4 XII

4 Grudzień 2022r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu, a także XXIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi naWschodzie. Po Mszach prowadzimy zbiórki do puszek na ten cel.

2. We wszystkie niedziele Adwentu dodatkowa Msza o 06.30, a w dni powszednie Msze roratnie o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci z lampionami.

3. Od przyszłej Niedzieli 11-13.XII będziemy przeżywać rekolekcje Adwentowe.

4. Odwiedziny chorych odbędą się w czasie Rekolekcji, 12.XII (poniedziałek). Prosimy o zgłaszanie chorych.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież do udekorowania choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

6. Zachęcamy dzieci do zrobienia ‘Aniołków dla Jezusa”. Maksymalna wysokość aniołków nie powinna przekroczyć 30 cm. Podpisane aniołki wieszamy na ramie przy chrzcielnicy.

7. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do kolejnej – drugiej Męskiej Róży

Różańcowej.

8. Przy bocznych ołtarzach można nabyć opłatki wigilijne. Świece na stół wigilijny

są dostępne w zakrystii w cenach:  małe 7 zł; duże 18 zł.

9.W czwartek 08.12 na Mszy roratniej zostaną poświęcone książeczki dla dzieci pierwszokomunijnych.

10. W sobotę na godz. 09.00 prosimy mieszkańców Przybysławic o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

11. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!