OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

12 Luty 2022r.

1. Dziś 6 Niedziela Zwykła.

2.W przyszłą Niedzielę po Mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych oraz kandydatów do bierzmowania.

3. W najbliższą niedzielę (19 lutego), po mszach świętych, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji oraz Syrii. Zebrane środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska.

4. Prace przy Starej Plebanii są sukcesywnie kontynuowane. Taca z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na spłacenie robót budowlanych. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Ofiary na ten cel. Zdjęcia z postępu prac można zobaczyć na stronie internetowej parafii, oraz na Facebooku.

5. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.