INTENCJE 2 – 9 IV

INTENCJE  MSZALNE 02 KWIECIEŃ 2023r.

NIEDZIELA 02 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Franciszka Józefę Alfreda GROJEC, zm. z rodz. Grojców i Raczyńskich

Godz.08.00 – Za Parafian

Godz.09.45 + Danutę i Emila PAŁKA

Godz.11.30 – W 12 r. ur. Agnieszki Mach

Godz.11.30 – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla żony Lucyny

i całej rodziny Moskwa

Godz.15.30GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Adelę Adolfa JĘDRZEJCZYK w rocznicę śm. Stanisława JĘDRZEJCZYKA, Jana WÓJCIKA, Janinę Henryka KAŁWÓW.

PONIEDZIAŁEK 03 KWIECIEŃ

Godz.18.00 – W 70 r. ur. Jadwigi Koniecznej

Godz.18.00 + Pawła KRUSZEC – od koleżanek i kolegów córki z firmy „PKP WARS”

Godz.18.30 + Adama GAWRONA – od rodz. Molendów

Godz.18.30 + Władysławę MOLENDA – od chrześnicy Bożeny Kuś z rodzinq

WTOREK 04 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Wiesława ROLKA – od Zbigniewa z rodz. z Podchybia

Godz.18.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od Renaty i Marka Jurasów z dziećmi

ŚRODA 05 KWIECIEŃ

Godz.18.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.18.00 – W 1  r. ur. Poli

Godz.18.30 + Rafała KONIECZNEGO – od Grażyny z rodz.

Godz.18.30 + Joannę MOLENDA – od Wioli z rodz.

CZWARTEK 06 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława GAWRONA

Godz.18.00 + Alinę JAROS w 1 r. śm.

Godz.18.00 + Krystynę JAŹWIEC – od rodz. Orlików

PIĄTEK 07 KWIECIEŃ

Godz.17.15DROGA KRZYŻOWA

Godz.18.00 – Liturgia Wielkiego Piątku

SOBOTA 08 KWIECIEŃ

Godz.18.00 – W podzięce za otrzymane Łaski oraz o zdrowie i bł. Boże dla Anny i Włodzimierza Sojki

Godz.18.00 + Ks. Bpa Tadeusza SZWAGRZYKA, jego rodziców, Annę Jana DZEDZICÓW, Piotra Annę SZWAGRZYK

Godz.18.00 + Zofię OLEKSY – od wnuczka Grzegorza z rodz.

NIEDZIELA 09 KWIECIEŃ

Godz.06.00 – Za Parafian

Godz.06.00 + Wiesława ROLKĘ – od sąsiadów Kowalskich

Godz.06.00 + Krystynę JAŹWIEC – od członkiń KŻR z Brzozówki

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: Danutę Patej – od Małgorzaty Knap z rodz. + Jadwigę Pasińską, rodziców teściów i dziadków + Wojciecha Wróbel – od rodz. Kitów ze Swojczan + Wiesława Kwiatkowskiego – od Ewy i Mirosława Karolczyk + Beatę Kyzioł – od Agaty z rodz. + Andrzeja Mucha – od sąsiadów Więcławek i Mosurek + Adama Gawrona – od chrześniaka Michała + Tadeusza Mąkę + Dorotę Kuc – od rodz. Sęków z Makowa + Józefa Rapacza – od Grzegorza Polakowskiego z Trzebienic + Krzysztofa Dyrdę – od Magdaleny Dejworek – Dela z rodz. + Janinę Kwiatkowską – od Zbigniewa i Ilony Kotnis z rodz. + Joannę Molenda – od KGW „ULINIANKI” z Uliny + Janinę Stefana Tadeusza Bijak + Juliannę Michała Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra Mariana Gawlikowskiego + Dawida Jawora – o zmiłowanie nad jego duszą + Jana Sławiec – od żony i córek z rodzinami, Marię Henryka Zaręba – od syna z rodzinami + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów Zm. z rodz. Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich i dusze czyśćcowe + Aleksego Henrykę Musiał, Brata Zbigniewa Musiał + Tadeusza Pelagię Żebro Annę Jana Żebrak, Mirosławę Błaut + Henryka Eugenię Stanisława Błaut Zofię Aleksandrę Piotra Filusów zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Lucjana Jaros – od Marii Chaba + Ryszarda Krasiczyńskiego – od mieszkańców Przybysławic + Zofię Kałużną – od sąsiadów Jaźwieców + Janusza Kowalczyka – od mamy + Pawła Wołkowskiego w 2 r. śm. Zofię Kazimierza Wołkowskich + Mieczysława Garnek – od Anety Bieda i Doroty Winczewskiej + Mariannę Piekoszewską – od mieszkańców Przybysławic + Andrzeja Królik w 3 r. śm. – od żony Ewy + Henryka Zuzannę Stefana Krzysztoforskich zm. z rodz. Krzysztoforskic Józefę Władysława Dynaś zm. z rodz. Dynasiów Helenę Stanisława Kulak

Godz.11.30 + Helenę Stanisława SERWATKÓW, Genowefę Stanisława NOWAKÓW, Elżbietę Aleksandra WÓJCICKICH, dziadków NOWAKÓW ŻABÓW SERWATKÓW RUSKÓW – od Małgorzaty i Zbigniewa

Godz.11.30 + Zofię Mieczysława ZIOŁO

Godz.15.30GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Jacka i Stanisława ŻABA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.