INTENCJE 20 – 27 VIII

INTENCJE  MSZALNE 13 – 20 SIERPNIA 2023r.

NIEDZIELA 20 SIERPNIA

Godz.08.00 + Jana Marię Mieczysława Agnieszkę BŁAUT, Olę BOMBA, Konstancję Mieczysława ŻAK, Irenę Czesława PAŁKA

Godz.09.45 – Msza zbiorowa o Zdowie, bł. Boże i opiekę M.B. – dla Anny i Marcina Jankowskich w 20 r. ślubu; – Z podziękowaniem za Łaski i z prośbą o dalszą opiekę dla Iwony i Jana w 35 r. ślubu; – Dla Patryka Kamili Oliwii i Marlenki, oraz ich rodziców. W 70 r. ur. Grażyny – od dzieci.

Godz.11.30 – Msza dziękczynna w 10 r. ślubu Moniki i Szymona Józkowicz

Godz.16.00 + Antoninę Józefa JAROSÓW, Kamila HATA

PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA

Godz.18.00 + Krzysztofa KONIECZNEGO w 30 r. śm. – od syna Marcina i córki Doroty z rodz.

WTOREK 22 SIERPNIA

Godz.18.00 – Msza dziękczynna w 15 r. ślubu państwa Barczyk

ŚRODA 23 SIERPNIA

Godz.18.00 + W 30 r. śm. Lucyny GARNEK i Michała GARNEK

CZWARTEK 24 SIERPNIA

Godz.18.00 – Msza dziękczynno – błagalna w 17 r. ślubu Moniki i Piotra i 16 r. ślubu Edyty i Łukasza

PIĄTEK 25 SIERPNIA

Godz.18.00 + Pawła KRUSZEC – od żony i dzieci

SOBOTA 26 SIERPNIA

Godz.18.00 +Stanisława JĘDRZEJCZYKA w 3 r. śm.

Godz.18.30 + Wandę Żak – od Krzysztofa Sobieskiego

NIEDZIELA 27 SIERPNIA

Godz.08.00 + W 12 r. śm. Mariana MUCHY, Kazimierza Olgę MOLENDA

Godz.09.45 – Msza zbiorowa za Zmarłych: + zm. z rodz. Miłków Gembalów, Kosteckich + Zygmunta Kowalskiego, Helenę Bolesława Dzieżów, Jana Zofię Kowalskich + Danutę Patej – od Barbary i Karola z rodz. + Andrzeja Muchę – od rodz. Domagałów i Półtoraków + Adama Gawrona – od Anny Rolka z rodz. + Józefa Rapacza – od KGW z Alei Kasztanowej w Trzebienicach + Krzysztofa Dyrdę od chrzestnego Adama Kalisz + Józefę Franciszka Ciuła w 23 r. śm. i Alfreda Rusek

+ Joannę Molenda – od Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołczy + Annę Barczyk – od Bogdana z rodz. + Teresę Dulba – od pracowników DPS OWCZARY + Zbigniewa Kyzioł – od swatowej Anny Bańbuła + Mieczysława Garnek, Genowefę Stanisława i Helenę Mucha + Marię Ciuła- od Jana Kozieł + Adama Filus – od rodz: Ożogonowskich i Ziętara + Zofię Kałużną – od siostrzenicy Joanny z rodz. i sióstr Artura + Aleksandra Koniecznego – od koleżanek Łukasza z pracy + Mieczysława Katarzynę Pawła Sewerynów, Wiktorię Izydora Kwapińskich i zm. z tych rodzin + Mariannę Stefana Stanisława Adama Wochów, Krystynę Miśtal Stanisławę Mariana Rutkowskich Janinę Genowefę Stanisława Książków, Agnieszkę Poniewierską + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Szarek.

Godz.11.30 – W 18 r. ur. Kacpra Jaros

Godz.11.30 – O zdrowie, bł. Boże dla Bartosza w 3 r. ur i w 5 r. ślubu Anny i Bartosza

Godz.14.00 STADION w Przybysławicach – Msza Dożynkowa

Godz.16.00 – W 55 r. ur. Bożeny z podziękowaniem za otrzymane Łaski z prośbą o zdrowie bł . Boże, opiekę M.B. i dary Ducha św.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.