INTENCJE 17 – 24 IX

INTENCJE  MSZALNE 17 WRZEŚNIA 2023r.

NIEDZIELA 17 WRZEŚNIA

Godz.08.00 + Krystynę Edwina MADEJ, Józefę Ludwika MADEJ, Janinę Józefa PAŁKA

Godz.08.00 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od Jacka z rodz.

Godz.09.45 – Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – Dla Nikodema w 3 r. urodzin i Marcela w 2 r. urodzin int. od dziadków; – O potrzebne Łaski, opiekę M.B. dla Magdaleny w 40 r. urodzin; – W 90 r. urodzin Władysławy Bielach int. od chrześniaka z rodz.; – Dla Stanisławy w 70 r. urodzin i Józefa; – Dziękczynna o zdrowie i bł. Boże w 2 r. ślubu dla Iwony i Kamila; – Dla Krystyny i Jerzego w 50 r. ślubu; – W 50 r. urodzin Mariusza; – W 40 r. ślubu Zenony i Wacława (Dziękczynno – błagalna); – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. Nieustającej Pomocy w 20 r. urodzin Gabrieli, 45 r. urodzin Anny i 45 r. ur. Pawła; – W intencji Mariusza z okazji 50 r. ur. jako podziękowanie za otrzymane Łaski z prośbą o bł. Boze, Dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej; – W 70 r. ur. Zbigniewa, Bł. Bożego, Opiekę M.B. na dalsze lata życia od żony Ewy z rodz.; – Dziękczynna za otrzymane Łaski, bł. Boże, opiekę M.B. na dalsze lata dla całej Rodziny – int. od Małgorzaty.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 + Romana RUP w rocznicę śmierci

Godz.16.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO, Krystynę Władysława SŁOMSKICH, Teofilę Józefa ZIOŁÓW, Stanisławę STACH

Godz.16.00 + Annę BARCZYK – od sąsiadów i znajomych z Bukowna

PONIEDZIAŁEK 18 WRZEŚNIA

Godz.13.00 POGRZEB + Henryk Kowalczyk

Godz.18.00 + Otylię KIWIOR – od Aliny Błaut z rodz.

Godz.18.30 + Kazimierę CHRABĄSZCZ – od rodz. Baranów i Robakowskich

WTOREK 19 WRZEŚNIA

Godz.18.00 – Z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o bł. Boże

Godz.18.30 + Danutę BAŁAZY – od sylwestra i Marii Bałazy

ŚRODA 20 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od rodz. Kwiecień i Nowak

Godz.18.30 + Zbigniewa KYZIOŁ – od rodz. Czerwików

CZWARTEK 21 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + W rocznicę śm. Heleny i Leopolda RUSEK

Godz.18.30 + Ryszarda KRASICZYŃSKIEGO- od synowej z wnuczkami

PIĄTEK 22 WRZEŚNIA

Godz.15.00 ŚLUB – Edyta Wróbel & Mateusz Świerczek

Godz.18.00 + Henryka i Danutę BAŁAZY

Godz.18.30 + Henrykę CUCH – od córki Urszuli z mężem

SOBOTA 23 WRZEŚNIA

Godz.18.00 +Aleksandra KONIECZNEGO – od rodz. Mentlów z Cieplic

Godz.18.30 + Władysława ŻUR – od syna Leszka z rodz.

NIEDZIELA 24 WRZEŚNIA

Godz.08.00 + Józefę BŁAUT – od syna Jacka z rodz.

Godz.09.45 – Msza zbiorowa za Zmarłych: + Danutę Patej – od Teresy i Waldemara Grojec + Andrzeja Muchę – od Adama i Anny Schab z dziećmi + Adma Gawrona – od siostry Genowefy Jagiełło z rodz. + Józefa Rapacza – od Wacława Rapacza z rodz. + Krzysztofa Dyrdę – od kuzyna Łukasza i Agnieszki Kalisz z Chyżnego + Joannę Molenda – od rodz. Prokopów Marców i Krawców + Annę Barczyk – od Beaty i Adama Leś z rodz. + Teresę Dulba – od siostry Barbary z rodz. + Zbigniewa Kyzioł – od córki Edyty z rodz. + Marię Ciuła – od sąsiadów Błautów i Habów + Adama Filus – od znajomych z Szarkówki + Zofię Kałużną – od rodz. Prociów + Aleksandra Koniecznego – od wnuka Marcina z rodz. + Lucynę Pacia – od Artura z żoną i dziećmi + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Annę Michała Koniecznych – od córki i syna + Sławomira i Marię Malinowicz + Roberta Filus – od rodz. Filus z Miechowa

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + W 84 r. śm. Antoniego MENTLA, zm. z rodz. Mentlów i Stemplów, Alfredę Zygmunta Aleksandra Leopolda Herianów, Józefa Weronikę Franciszka Żabów, Janinę Mariana Sawiczów, Jana Żaka, za żołnierzy poległych w 1939 r.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.