OGŁOSZENIA 29 X

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

29 Października 2023r.

1. Dziś XXX Niedziela Zwykła.

2. We środę będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej Parafii Msze Św. o godz. 8.00, 09.45, 12.00 na cmentarzu + procesja z wypominkami i 16.00.

3. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze św. o godz. 8.00, 9. 45 z wypominkami, 11.30, 16.00.

4. W tym tygodniu przeżywamy I Piątek Miesiąca. Spowiedź od 15.30. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii. Od piątku msze w dni powszednie o godz. 16.00 i 16.30.

5. Dziękujemy 7 mieszkańcom Trzebienic za posprzątanie kościoła.

6. Od 01 do 08 listopada nawiedzając cmentarz można uzyskać odpusty zupełne pod zwykłymi warunkami: Stan Łaski Uświęcającej, brak przywiązania do grzechu, Komunia Św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Każdego dnia można ofiarować odpust za jednego zmarłego.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do 1 Komunii Św. Wtedy nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec.

8. Od przyszłej niedzieli będzie dostępna gazetka parafialna, w której znajdziemy między innymi: Intencje mszalne; Ogłoszenia; oraz wiele ciekawych wiadomości. Dobrowolna ofiara wesprze ministrantów oraz młodzież.

9. Na cmentarzu dziś i w uroczystość Wszystkich Świętych zbierane są ofiary na cmentarz i Seminarium Duchowne. Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

10. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!     

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.