OGŁOSZENIA 5 XI

5 PAŹDZIERNIK 2023r.

1. Dziś XXXI Niedziela Zwykła.

2. Od 01 do 08 listopada nawiedzając cmentarz można uzyskać odpusty zupełne pod zwykłymi warunkami: Stan Łaski Uświęcającej, brak przywiązania do grzechu, Komunia Św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Każdego dnia można ofiarować odpust za jednego zmarłego.

3. Dziś po Mszy o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do 1 Komunii Św.

4. Przy wyjściu z kościoła jest dostępna gazetka parafialna. Ofiara dobrowolna. W związku z umieszczeniem intencji w gazetce, nie będą one czytane w trakcie ogłoszeń.

5. Za tydzień będziemy modlić się za zmarłych zamówionych w tegorocznych wypominkach. Prosimy o uważne wysłuchanie wypominków i ewentualne korekty.

6. Msze św. w dni powszednie o godz. 16.00 i 16.30

7. Prosimy mieszkańców Lgoty Wlk. w piątek na godz. 09.00 o posprzątanie kościoła z otoczeniem.

8. W sobotę obchodzimy Święto Niepodległości. Msze jak w każdą niedzielę.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!