INTENCJE 7 – 14 I

INTENCJE  MSZALNE 07 STYCZNIA 2024r.

NIEDZIELA 07 STYCZNIA

Godz.08.00 + W 4 r. śm. Wiesława CZERNIKIEWICZA, Tomasza CZERNIKIEWICZA, Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ, Marie Zbigniewa WOLNYCH

Godz.09.45 + Annę DZIEDZIC w rocznicę śm. i Jana Dziedzic

Godz.11.30 + Bolesławę Stanisława GRZEBIELICHOWSKICH

Godz.11.30 + Zofię Henryka Maślanka Władysława Kołodziej w r. śm.

Godz.16.00 + Bronisława RUSNARCZYKA w 4 r. śm. – od żony, dzieci i wnuków

PONIEDZIAŁEK 08 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

WTOREK 09 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

ŚRODA 10 STYCZNIA

Godz.07.00 + Zofię MALINOWICZ – od córki Barbary z mężem

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

CZWARTEK 11 STYCZNIA

Godz.07.00 – W 55 r. ślubu Anieli i Zdzisława Polakowskich

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

PIĄTEK 12 STYCZNIA

Godz.07.00 + Zofię MALINOWICZ – od syna Piotra z żoną

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

SOBOTA 13 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

NIEDZIELA 14 STYCZNIA

Godz.08.00 + Irenę Stanisława FIRA, Marię Danutę SZYBALSKICH, Bolesława KAMIONKA

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za zmarłych: + Cecylię Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i dusze czyśćcowe + Bronisława Annę Bronisława Kazimierza Grzegorza Rusnarczyk, Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Kazimierza Sojka, Irenę Edwarda Wiesława Danutę Gajowiec, Zenobię Roberta Gawron, Rafała Kuśnierek, Teresę Piotra Brzychcy, Zdzisława Bolisęga, Annę Jana Padło, Teresę Stanisz, Grażynę Sajdak, Beatę Banach, Jana Janinę-Marię Pawlik, Longinę Forwal, Helenę Aleksandra Matacz, Dusze Czyśćcowe, Józefa Mariannę Feliksa Molęda + Tadeusza Barbarę Banyś, Edwina Jareckiego + Wiesława Wróbla – od Mirosława Antoniego Rusek z rodzinami + Cecylię Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzyne Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i Dusze Czyśćcowe + Alinę Jaros, Władysławę Błażeja Ząbczyńskich, Stanisława Ząbczyńskiego, Magdalenę Feliksa Jaros + Marię Eugeniusza Ciuła + Teresę Eugeniusza Habryn, Magdalenę Józefa Habryn, Zofię Józefa Szarek + Barbarę Pałka – od sąsiadów Kosów + Stanisława Nowaka z Mostku, zm. Rodziców, Brata – od rodz. Kyzioł z Wierzchowiska + Stanisława Walerię Adamus, Stanisława Annę Kurczych, Walentego Alicję Nowickich, Franciszka Marcjannę Dela, Jana i Zofię Żydaczewskich + Adama Filus – od Urszuli i Gracjana Wojtal np. + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela + Annę Barczyk – od rodz. Dobrzańskich + Aleksandra Koniecznego – od wnuczki Gabrieli + Zygmunta Pietrzyka – od rodz. Kowalczyk i Blachów + Henyka Grzebinogę – od koleżanek Ewy z pracy + Józefa Kwiatkowskiego w 13 r. śm. – od syna z rodz. + Łukasza Kołodziej w rocznicę  śm., Władysławę Wojciechowską w rocznicę śm., Józefa Wojciechowskiego Marię Adamus w rocznicę śm., Annę Wiesława Jaźwiec

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Benedykta CIEŚLIŃSKIEGO, Stanisławę Józefa JOPEK, Walerię Stanisława ORUBA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.