OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

28 STYCZNIA 2024r.

1. Dziś IV Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Po ostatniej Mszy św. nabożeństwa. W piątek do południa spowiedź przed Msza Świętą, po południu w trakcie Mszy. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

3. W piątek będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze święte o godz. 08.00, 09.45, 16.00 oraz 17.00. Wyjazd do chorych po Mszy świętej o godz. 09.45. Po Mszy o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

4. Dziękujemy 3 mieszkańcom Szreniawy za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

5. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Syguła zam. w naszej parafii i Edyta Cyroń zam. Bojszowy zap. 2

6. Prosimy mieszkańców Podlesic I o rozebranie wystroju  Bożego Narodzenia

7. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!       

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.