OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

26 MAJA 2024r.

1. Dziś Uroczystość Trójcy Świętej. Poświęcenie pól w Witowicach (17:00) i Trzebienicach (17:30).

2. Dziś o godz. 11.30 Pierwsza Komunia Święta. Rozpoczyna się biały tydzień, który potrwa do soboty. Msze dla dzieci o godz. 18.30 w poniedziałek, środę, piątek i sobotę.

3. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy o godz. 16.00.

4.W czwartek Boże Ciało. Msze o godz. 08.00, 09.45 / po procesji około 12.00 /i      16.00. Po Mszy o 09.45 procesja do czterech ołtarzy ulicami parafii.OŁTARZE NA BOŻE CIAŁO w tym roku przygotowują miejscowości Lgota Wielka, Trzebienice, Podlesice I i Podlesice II. Bardzo prosimy o zaangażowanie mieszkańców tych miejscowości. Prosimy sołtysów wsi o koordynację, dzieci komunijne o obecność w strojach, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonków.

5. Gminno-parafialny Dzień Dziecka na stadionie w Przybysławicach w sobotę 01.06.2024 w godz. 13:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy. Wzorem lat poprzednich prosimy rodziny z parafii o przygotowanie ciasta, przynoszenie fantów lub wsparcie finansowe. Ciasta można zanieść do remizy w Przybysławicach w piątek od 17:00 do 20:00 lub sobotę od godz. 9:00

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Rocznica I Komunii dla klas 4. Spowiedź dzieci rocznicowych, ich rodziców oraz bliskich w piątek 31.05 od 17.30 do 19.00. Próba przed rocznicą tego samego dnia o 19.00.

7. W niedzielę 02. czerwca przeżywać będziemy równieżdzień seminaryjny i modlić się o powołania kapłańskie (taca na seminarium duchowne). Z racji przypadającego Dnia Dziękczynienia zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej.Poświęcenie pól Wierzchowisko (14:00) i Przybysławice (17:00)

8. Zapowiedzi przedślubne: Albin Kałwa zam. w Jeżówce i Klaudia Fijor zam. w naszej parafii zap. 2.

9. Dziękujemy Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła oraz otoczenia. Podziękowania kierujemy także Straży Pożarnej z Trzebienic za zabezpieczenie przypory kościoła, która groziła zawaleniem.

10. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie piosenki religijnej który odbędzie się 1go czerwca o godzinie 13.30 podczas trwania Gminno -parafialnego Dnia Dziecka na boisku w Przybysławicach. Zapraszamy solistów, duety oraz zespoły. Bardzo prosimy o dostarczenie podpisanych pendrivów z podkładami opisanymi w następujący sposób:

Imię i nazwisko uczestnika/ów

Wiek

Tytuł utworu.

Termin zgłoszeń wraz z pendrive’ami do 30 maja (czwartek) włącznie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

11. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.