INTENCJE

NIEDZIELA 02 CZERWCA

Godz.08.00 + Mieczysława Agnieszkę Jana Marię BŁAUT, Olę BOMBA, Konstancję Mieczysława ŻAK, Irenę PAŁKA

Godz.09.45 + Krystynę GARUS – od wnuka Damiana i synowej Ewy

Godz.11.30 – Rocznica I Komunii Świętej

Godz.14.00 – Poświęcenie pól WIERZCHOWISKO

Godz.16.00 – W podziękowaniu za otrzymane Łaski z prośbą o Zdrowie i bł. Boże dla wnuków: Leny, Nadii i Kacpra

Godz.17.00 – Poświęcenie Pól PRZYBYSŁAWICE

PONIEDZIAŁEK 03 CZERWCA

Godz.18.00+ Henrykę CUCH – od córki z synami i wnukami

Godz.18.30 + Henryka KOWALCZYKA – od Anny Jaskulskiej z rodz. i wnuków Adriana i Aleksa.

WTOREK 04 CZERWCA

Godz.18.00+ Kazimierza WÓJCIKA – od córki i żony

Godz.18.30 + Henryka GRZEBINOGĘ – od chrześniaka Kazimierza z rodz.

ŚRODA 05 CZERWCA

Godz.18.00+ Juliana Jadwigę GARUS, Wiktorię ADAMUS, Jana Aleksandrę NOGA

Godz.18.30 + Zygmunta PIETRZYKA – od córki Barbary z mężem i rodziną

CZWARTEK 06 CZERWCA

Godz.17.00– Msza za mieszkańców Adamowic

Godz.17.00 – Msza za mieszkańców Szreniawy

PIĄTEK 07 CZERWCA  UROCZYSTOŚĆ NSPJ

Godz.18.00+ Bogusława DEJWOREK – od żony i dzieci z rodzinami

Godz.18.30 + Henryka GRZEBINOGĘ – od kolegów i koleżanek z firmy BARCZYK

SOBOTA 08 CZERWCA         NIEPOKALANEGO SERCA MARYI

Godz.14.00ŚLUB Krawiec& Kozioł

Godz.15.30 ŚLUB Mikuła & Pałka

Godz.18.00– W 16 r. urodzin Mileny – o zdrowie i bł. Boże

Godz.18.30 + W rocznicę śmierci Wiesława PIWOWARCZYKA

NIEDZIELA 09 CZERWCA     ODPUST NSPJ

Godz.08.00 +Zofię Edwarda KOWALSKICH, Henryka Stanisława KUBIK, Jadwigę Ignacego PIECHOWICZ, Katarzynę RUSEK

Godz.09.45 Msza wspólna za zmarłych: + Annę Stanisława Kurzeja, Helene Adama Lisowskich, Zofię Lisowską + Augustyna Danutę Bronisława Olewińskich + Annę Jana Żabów, Elżbietę Ciuła, Stanisława Wiktorię Czesława Bolesława Janinę Mariana Zofię Henryka Danutę Andrzeja Bałazych + Natalię Kazimierza Kałwa, Franciszka Jana Kałwa, Katarzynę Jana Zygmunta Grochowskich + Tadeusza Mąkę + Józefa Danutę Kwiatkowskich + Edwarda Kowalik i zm. z rodz. Kowalik i Robakowskich + Leszka Dejworek + Mariannę Węglarz, Kazimierza Żaba, Władysławę Mariana Harabin, Józefa Danutę Zdzisława Papaj + Cecylię Sławiec – od rodz. Palów + Mirosława Szarka, Bogusława Józefa Władysławę Włodarskich, Genowefę Józefa Koniecznych +Mariusza Dubrownika  Zofię Juliannę Michała Stachowicz i Ryszarda Marczewskiego  – od rodz. Stachowicz + Stanisława Żur w 4 r. śm. – od żony z rodz., Jana Mariannę Żur, Jana Zofię Garus + Henryka Eugenię Stanisława Błaut, Zofię Aleksandrę Piotra Filus i dusze czyśćcowe + Helenę Władysława Garnek, Janinę Franciszka Cinów + Zofię Barczyk – od rodz. Sułkowskich i Cieślików + Marię Chojnacką – od wnuka Łukasza z rodz.

Godz.12.00– SUMA ODPUSTOWA

Godz.16.00  + Helenę Stanisława Andrzeja Serwatków, Genowefę Stanisława Nowaków, Elżbietę Aleksandra Wójcickich, dziadków Nowaków Serwatków Rusków Żabów.