INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 09 CZERWCA

NIEDZIELA 09 CZERWCA

Godz.08.00 + Zofię Edwarda KOWALSKICH, Henryka Stanisława KUBIK, Jadwigę Ignacego PIECHOWICZ, Katarzynę RUSEK

Godz.09.45 Msza wspólna za Zmarłych: + Annę Stanisława Kurzeja, Helene Adama Lisowskich, Zofię Lisowską + Augustyna Danutę Bronisława Olewińskich + Annę Jana Żabów, Elżbietę Ciuła, Stanisława Wiktorię Czesława Bolesława Janinę Mariana Zofię Henryka Danutę Andrzeja Bałazych + Natalię Kazimierza Kałwa, Franciszka Jana Kałwa, Katarzynę Jana Zygmunta Grochowskich + Tadeusza Mąkę + Józefa Danutę Kwiatkowskich + Edwarda Kowalik i zm. z rodz. Kowalik i Robakowskich + Leszka Dejworek + Mariannę Węglarz, Kazimierza Żaba, Władysławę Mariana Harabin, Józefa Danutę Zdzisława Papaj + Cecylię Sławiec – od rodz. Palów + Mirosława Szarka, Bogusława Józefa Władysławę Włodarskich, Genowefę Józefa Koniecznych +Mariusza Dubrownika  Zofię Juliannę Michała Stachowicz i Ryszarda Marczewskiego  – od rodz. Stachowicz + Stanisława Żur w 4 r. śm. – od żony z rodz., Jana Mariannę Żur, Jana Zofię Garus + Henryka Eugenię Stanisława Błaut, Zofię Aleksandrę Piotra Filus i dusze czyśćcowe + Helenę Władysława Garnek, Janinę Franciszka Cinów + Zofię Barczyk – od rodz. Sułkowskich i Cieślików + Marię Chojnacką – od wnuka Łukasza z rodz. + Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Maj i Stanisława w 8 rocznicę śmierci i zm. z tych rodzin.

Godz.12.00 – SUMA ODPUSTOWA

Godz.16.00  + Helenę Stanisława Andrzeja Serwatków, Genowefę Stanisława Nowaków, Elżbietę Aleksandra Wójcickich, dziadków Nowaków Serwatków Rusków Żabów.

Godz.16.00 – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla Oskara Rolka.

PONIEDZIAŁEK 10 CZERWCA

Godz.18.00+ W 10 r. śm. Wiesława PIWOWARCZYK

Godz.18.30 + Henrykę CUCH – od Doroty i Jacka Bogusz z rodz.

WTOREK 11 CZERWCA

Godz.18.00+ Henryka KOWALCZYKA – od rodz. Koniecznych.

Godz.18.30 + Zygmunta PIETRZYKA – od bratowej Apoloni z Krystyną i rodz.

ŚRODA 12 CZERWCA

Godz.18.00+ Izabelę Longinę Henryka HABRYN

Godz.18.30 + Henryka GRZEBINOGA – od Weroniki i Mateusza Michalskich

CZWARTEK 13 CZERWCA

Godz.18.00+ Mariannę Antoniego KYZIOŁ, zm. z rodz. Adamczewskich Kyziołów i Papajów

Godz.18.30 + Danutę Józefa Romana BYCZEK – od syna Krzysztofa i wnuczka Łukasza

PIĄTEK 14 CZERWCA

Godz.18.00– o bł. Boże dla Beaty Włodarskiej z okazji 50 rocznicy urodzin – od rodziców

Godz.18.30 +Natalię i Stanisława ROLKA w rocznicę śm. oraz zm. z rodz. Rolka

SOBOTA 15 CZERWCA

Godz.18.00+ Henryka KOWALCZYKA – od Janusza i Józefy Grojec

Godz.18.30 +Tadeusza PALSKIEGO w rocznicę śmierci

NIEDZIELA 16 CZERWCA

Godz.08.00 +Józefa KONIECZNEGO, Janinę Romana PŁOSZAJ, Annę Zbigniewa HABRYN, dziadków Delów, Tkaczyków, Płoszajów i Koniecznych

Godz.09.45 Msza wspólnao zdrowie i bł. Boże: – dla Kacpra z okazji 18 r. urodzin; – dla pielgrzymów na Jasną Górę i ich rodzin; – w intencji mieszkańców Wierzchowiska – o dobre urodzaje; – W 40 r. urodzin Artura – od rodziców; – W 1 r. ur. Hani Dziedzic – od dziadków; – dla Antosia, Tymusia i ich rodziców oraz Aleksandry i Grzegorza; – W 5 r. ślubu Martyny i Pawła – od rodziców; – O szczęśliwe zdanie egzaminów oraz zdrowie i bł. błogosławieństwo dla córki, o zdrowie i Bożą opiekę dla mamy.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30+ W 31 r. śm. Edwarda KWIATKOWSKIEGO i jego żonę Janinę KWIATKOWSKĄ – od córki Anny z mężem i dziećmi

Godz.14.00  – Poświęcenie Pól – ADAMOWICE & SZRENIAWA

Godz.16.00  + Alinę i Stanisława SOJKA – od córki Małgorzaty

Godz.17.00  – Poświęcenie Pól DĄBROWIEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.