INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 07 LIPCA

NIEDZIELA 07 LIPCA

Godz.08.00 + Wacława FILUSA i zm. z rodz. FILUS

Godz.09.45 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓL, Balbinę GARNEK, Ludwika Wiktorię TUREK

Godz.11.30 + Mariannę Jana KOWALCZYK, Mariana SZWAGRZYKA

Godz.16.00 + W rocznicę śmierci Adama, Balbinę Władysława ŻABA.

PONIEDZIAŁEK 08 LIPCA

Godz.18.00+Henryka MENTEL – od sąsiadów Baranów z rodz.

Godz.18.00+ Henryka GRZEBINOGA – od pracowników z wydziału kuźni

Godz.18.30 +  Wojciecha WAŚNIOWSKIEGO – od Alicji Gajda z rodz.

Godz.18.30 + Krystynę GARUS – od wnuczki Kasi z Piotrem i dziećmi

WTOREK 09 LIPCA

Godz.18.00+ Wandę NOWAK- od rodz. Magielskich z Wysocic

Godz.18.00+ Zygmunta PIETRZYKA – od rodz. Góra i Kubik

Godz.18.30 + Halinę SZPUNAR – od syna Krzysztofa z żoną

Godz.18.30 + Krystynę KACZMARSKĄ – od siostry Władysławy Półtorak z córką Ewą

ŚRODA 10 LIPCA

Godz.18.00+ Wojciecha WAŚNIOWSKIEGO – od rodz. Pawlik

Godz.18.00+ Rafała i Stanisława KONIECZNYCH

Godz.18.30 – O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Stanisławy

Godz.18.30­­– W 42 r. ur. Adama Misiek oraz o zdrowie i bł. Boże dla Czesława Misiek

CZWARTEK 11 LIPCA

Godz.18.00+ Henryka MENTEL – od rodz. Gołąb z Gołaczew

Godz.18.00+ Andrzeja MUCHĘ w 2 r. śm – od żony

Godz.18.30 + Halinę SZPUNAR – od wnuczki Natalii z mężem i dziećmi

Godz.18.30 + Zenobię NOWAK – od córki Lidii z rodz.

PIĄTEK 12 LIPCA

Godz.18.00+ Krystynę GARUS – od wnuka Alberta z żoną Marzeną i dziećmi

Godz.18.00+ Sławomira MAZURA w 8 r. śm. – od rodziców, oraz + Annę Stefana Piotra PALSKICH, Zenona Emilię MAZUR

Godz.18.30 + Wandę NOWAK – od syna Romana z żoną i dziećmi

Godz.18.30 + Krystynę KACZMARSKĄ – od brata Mieczysława Domagały

SOBOTA 13 LIPCA

Godz.14.00CHRZTY

Godz.18.00+ W 37 r. śm. Anny ŻAK, zm. z rodz. Kowalczyków, Żaków, Błautów, Pałków, Herianów, Zdzisława ADAMUSA, Józefa ŻABĘ, Izabelę CHODKIEWICZ

Godz.18.30 + Henryka KOWALCZYKA – od kolegów i koleżanek Ani z SUMIRIKO POLAND

NIEDZIELA 14 LIPCA

Godz.08.00 + Za zm. z rodz. ŻOŁNOWSKICH i MENTLÓW

Godz.09.45 – Msza wspólna za zmarłych: + Henrykę w 1 r. śm. i Tadeusza Cuch w 9 r. śm. – od córki Urszuli z rodz i Mateusza Madoń + Adama i Juliana Kiwior + Cecylię Sławiec – od KŻR z Podlesic + Henryka Piechulskiego, Stanisława Kazimierę Micyków, Annę Bolesława Piechulskich + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Henryka Grochowskich + Wiktorię Idziego Kałwa, Zofię Antoniego Bijak, Katarzynę Wojciecha Pietrzyk, Mariannę Józefa Musiał i ich rodziców + Mariannę Mentel w 20 r. śm. Kazimierza Fiedczuk, Józefa Błaut + Zofię Bolesława Wróblów, Kazimierza Pierścionka, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Michalskich Pierścionków i dusze czyśćcowe + Marię Stanisława Drożdż, w 16 r. śm. Krystyny Maj, Stanisława Maj i zm. z tych rodzin + Helenę Stanisława Błaut, Genowefę Józefa Stanisława Rafała Koniecznych, Lucynę Piotrowską + Piotra Lasyk – od koleżanek i kolegów z firmy FAGUMIT + W 8 r. śm. Stefana Turka – od żony Stefani i córek z rodzinami + Janinę Alfreda Stanisława Juliana Bielach, Marię Duda, Jana Pawlika + W 9 r. śm. Władysława, w 1 r. śm. Zofii Oleksych, Genowefę Antoninę Władysława Ciepał, zm. z rodz. Król Oleksy, Błaut + Lidię Ciuła – od KŻR z Podlesic + Genowefę Jana Jadwigę Cudak, Zofię Habryn, Stanisława Teresę Łągiewka, Anielę Garnek + Joannę Michała Gil w rocznicę śm., Wiesława Rolka + Krystynę Garus w rocznicę śm., Bolesława Garus, Wiesława Bielacha, zm. z rodz. Garus Bielach i Bałazy + Józefa Władysławę Wójcikowskich, Łukasza Kołodziej, Annę Wiesława Jaźwiec + Sabinę Kazimierza Mazela, Andrzeja Oprychał, Jana Adamczyk + Stanisława Molendę – od KŻR z Makowa + Kazimierza Kwiatkowskiego – od sąsiadów Stachowicz + Bolesława Janus – od córki Barbary z mężem + Mariusza Dubrownika – od zespołu ekonomiczno-administracyjnego szkół gminy GOŁCZA + Marię Chojnacką – od wnuczki Pauliny z mężem + Andrzeja Kuc w 4 r. śm. i Dorotę Kuc, za zm. z rodz. Warchoł, Zofię i Jana, zm. z rdz. Kuc Zofię i Wincentego, za zm. z rodz. Sypień Rozalię i Stanisława, Jana Kaczyńskiego, zm. z rodz. Szczeparów Mariannę i Jana, zm. z rodz. Tobołów Józefę, zm. z rodz. Habryn Elżbietę i Stanisława + Zbigniewa Mentel – od koleżanek i kolegów Agnieszki i Mirka

Godz.11.30– W 1 r. ślubu Kingi i Jakuba Chaberka

Godz.16.00 + Andrzeja SERWATKĘ – od chrześnicy Anety z córką

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.