07 LIPCA2024r.

1. Dziś XIV Niedziela Zwykła. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Do 22 lipca na plac przy plebanii można przywozić stary i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Dokładniejsze informacje znajdują się na plakacie
w gablocie oraz na ulotkach położonych na stolikach.

3. Spotkanie z Panem – adoracja i rozważanie słowa w niedzielę 21 lipca o godz. 18.00. Zapraszamy.

4. Pielgrzymka autokarowa z naszej parafii do sanktuariów Podhalaw sobotę
27 lipca. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii. Odwiedzimy m.in. Krzeptówki, Ludźmierz, Olczę, Bachledówkę.

5. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na XXIII Pieszą Pielgrzymkę Sosnowiecką do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia. To okazja do odkrycia piękna wiary oraz bliskości Pana Boga, a także przeżycia niezapomnianych chwil pełnych modlitwy, refleksji i wspólnoty. Warto już teraz zaplanować swój urlop. Informacje w gablocie oraz na tablicach informacyjnych we wszystkich miejscowościach naszej parafii. Szczegóły pod numerem telefonu na plakatach.

6. Prosimy mieszkańców Podlesic II w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie kościoła z otoczeniem.

7. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Janas zam. w naszej parafii i Joanna Wolna zam. w Tczycy zap. 3.

8. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!