21 LIPCA2024r.

1. Dziś XVI Niedziela Zwykła.

2. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa.Misyjna akcja 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Będziemy też obchodzić IV Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. Tegoroczne dożynki diecezjalne (z powiatem olkuskim i gm. Wolbrom) odbędą się 18 sierpnia w parafii pw. św. Marii Magdaleny w Gołaczewach.Wieńce można zgłaszać do dnia 22 lipca br. na adres mailowy Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom – do p. Karoliny Misztal: kmisztal@umigwolbrom.pl

4.Prosimy mieszkańców Podlesic II w sobotę na godz. 09.00 oposprzątanie kościoła z otoczeniem.

5. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu rozważanie Słowa Bożego i wspólny śpiew.

6. Gratulujemy naszemu organiście panu Jakubowi Mące, który 09.07 na Uniwersytecie Opolskim obronił pracę magisterską. Tym samym uzyskał tytuł naukowy magistra muzykologii w zakresie budownictwa organowego i muzyki kościelnej.

7. W sobotę 27  lipca 2024 r. pielgrzymka autokarowa do sanktuariów Podhala. Wyjazd o godz. 6.30. Będzie towarzyszyć nam także ks. Robert Tomasik w drugim autobusie.

8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Patryk Dubrownik i Paulina Ekiert zam. w naszej parafii, zap. 1; Marek Mercik zam. w Zabrzu i Karolina Bałazy zam. w naszej parafii, zap. 1.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!