20 PAŹDZIERNIKA 2024 r.

1. Dziś XXIXNiedziela Zwykła. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

2.Trwa miesiąc październik. Zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 na nabożeństwa różańcowe. W niedzielę po Mszy św. o godz. 16:00. Zachęcamy
do przynoszenia wykonanych przez siebie różańców i zawieszania na ramie
do 27 października. Szczegóły konkursu na plakacie.

3. Na stolikach znajdują się kartki na wypominki. Wypełnione można składać w zakrystii lub kancelarii.

4.Bardzo prosimy o rozważne parkowanie samochodów przed kościołem z uwagi na to, że do końca listopada będzie przywożone bardzo dużo materiałów budowlanych.

5. Zbiórka dla Służby Liturgicznej w czwartek 24 październikao godz. 19.00. Zapraszamy kandydatów na ministrantów i lektorów.

6.Dziękujemy 6 mieszkańcom Trzebienic za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem. Szczególne podziękowania kierujemy do panów Pawłai Tomasza z Lgoty Wielkiej za prace przy nowym cmentarzu.

7. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na cele misyjne. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na adorację z błogosławieństwem indywidualnym o godz. 18.00, którą uroczyście zakończymy miesiąc różańcowy.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!