OGŁOSZENIA 25 LUTY

II Niedziela Wielkiego Postu

1) Dziś przeżywamy Niedzielę Misyjną AD GENTES. Tego dnia we wszystkich kościołach zbieramy ofiarę do puszek na wsparcie dzieł misyjnych.

2) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Osoby chore na 1 piątek można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

3) Czas Wielkiego Postu związany jest z uczęszczaniem na nabożeństwa, dróg krzyżowych oraz Gorzkich Żali. Drogi krzyżowe w naszym kościele są w piątki o godz. 16:00 Gorzkie żale z nauką pasyjną są w niedzielę o godz. 15:00. Znajdźmy czas by wziąć udział w tych nabożeństwach.

4). Na środku kościoła jest umieszczony krzyż, który możemy adorować przez cały okres Wielkiego Postu. Pod nim umieszczona jest skrzynka z napisem ,,ofiary na Ciemnicę i Boży Grób”. Wrzucając tam ofiarę wywiązujemy się z przypisanego do tego czasu naszej jałmużny wielkopostnej. Bóg zapłać.

5) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa – Grudziecki Michał zamieszkały w naszej parafii i Kruszec Katarzyna zamieszkała w Swojczanach – zapowiedź 3. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

6) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką

7) Spotkanie młodzieżowego zespołu muzyczno – wokalnego w piątek na godz. 17.30. Chętną młodzież  grającą i śpiewającą serdecznie zapraszamy.

20 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 53670 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/02/26/ogloszenia-25-luty/ […]

  2. … [Trackback]

    […] There you will find 87344 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/02/26/ogloszenia-25-luty/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.