OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 MARZEC

 IV Niedziela Wielkiego Postu

1)  Od dziś nasza parafia przeżywa Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do 14 marca. Nauki głosi ks. Marcin Kruszak – notariusz Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu. Jutro dzień spowiedzi. Skorzystajmy z Sakramentu Pokuty, przyjadą do nas księża z sąsiednich parafii, by nas wyspowiadać. Nie odkładajmy tej ważnej sprawy na sam koniec. Do chorych prosimy zgłaszać w zakrystii

2) Dziś po Mszy św. 15.30 spotkanie  dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców.

3) Czas Wielkiego Postu związany jest z uczęszczaniem na nabożeństwa, dróg krzyżowych oraz Gorzkich Żali. Drogi krzyżowe w naszym kościele są w piątki o godz. 16:00 Gorzkie żale z nauką pasyjną są w niedzielę o godz. 15:00. Znajdźmy czas by wziąć udział w tych nabożeństwach.

4). Na środku kościoła jest umieszczony krzyż, który możemy adorować przez cały okres Wielkiego Postu. Pod nim umieszczona jest skrzynka z napisem ,,ofiary na Ciemnicę i Boży Grób”. Wrzucając tam ofiarę wywiązujemy się z przypisanego do tego czasu naszej jałmużny wielkopostnej. Bóg zapłać.

5) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa – Mateusz Dela zamieszkały w naszej parafii i Witos Justyna zamieszkała w Wolbromiu par. św. Katarzyny  – zapowiedź 2. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

6) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką

7) Spotkanie młodzieżowego zespołu muzyczno – wokalnego w piątek na godz. 17.30.

8) Spotkanie sołtysów naszej parafii w następną niedzielę po Mszy wieczorowej 15.30 – główny temat powołanie  RADY PARAFIALNEJ.

25 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 72470 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/03/11/ogloszenia-parafialne-11-marzec/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you can find 74572 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/03/11/ogloszenia-parafialne-11-marzec/ […]

  3. … [Trackback]

    […] There you will find 37418 more Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/03/11/ogloszenia-parafialne-11-marzec/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.