OGŁOSZENIA 15 KWIECIEŃ

                                            III Niedziela WIELKANOCNA

1) Dziś w 3 niedzielę Wielkanocną we wszystkich kościołach w Polsce rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Na stoliku przy gazetach są wypisane fragmenty Pisma św. Możemy zabrać karteczkę poszukać w Piśmie św. i przemyśleć co Bóg pragnie nam powiedzieć.

2) Spotkanie 3 – k klasowych / kl. 3 do I Komunii św. / 22 IV po mszy po godz. 16.00

3) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa – Mateusz Tyrała zam. w Jangrocie i Mariola Mucha zam. w naszej parafii – zapowiedź 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

4). Rocznica I Komunii św. 20 V, I Komunia św. 27 V.

5). Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką.

6). Jest awaria wody na cmentarzu, w najbliższym czasie zostanie naprawiona.

82 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.