OGŁOSZENIA 8 lipca 2018

8 lipca 2018

Czternasta Niedziela Zwykła

1) W liturgii tego tygodnia wspomnienie będziemy obchodzić:

– środa Święto św. Benedykta, Opata – Patrona Europy.

– czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.

– piątek Wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2) W tym tygodniu rozpoczynamy prace remontowe na cmentarzu. Kilku pracowników będzie mieszkało na plebani, dlatego proszę o ofiarność aby pokryć  zaistniałe koszty.

3) Poświęcenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia Św. Krzysztofa w naszej parafii będzie 22 lipca po każdej Mszy św.

4)  Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa:

– Janiszewski Jacek zam. w naszej parafii i Grabowska Jagoda zam. w naszej parafii zapowiedź 2.

– Schab Tomasz zam. w naszej parafii i Kobiałka Justyna zam. w Strzeżowie zap. 2.

– Olewiński Marcin zam. w naszej parafii i Sroga Ewelina zam. Swojczany zap. 1.

– Osuch Piotr zam. w Kolbarku i Robakowska Karolina zam. w naszej par. zap. 1.

Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

5) Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę Katolicką.

Wszystkim parafianom oraz gościom wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej. By upływający czas mijał w zdrowiu oraz radości ducha. Pamiętajmy, że nikt z nas nie jest podczas wyjazdów, kolonii innych form wypoczynku zwolniony z udziału w niedzielnej Mszy św. Oto każdy z nas musi się zatroszczyć.