OGŁOSZENIA 19 SIERPIEŃ

19 Sierpień  2018  XX Niedziela Zwykła

1) W liturgii tego tygodnia wspomnienie będziemy obchodzić:

– poniedziałek Wspomnienie Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła.

– wtorek Wspomnienie Św. Piusa X, Papieża.

– środa Wspomnienie NMP Królowej.

– piątek Święto Św. Bartłomieja.

– niedziela Uroczystość NMP Częstochowskiej

2) W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. wygłosi słowo Boże ks. Robert Żwirek, wykładowca śpiewu, muzyk i kompozytor z Olkusza. Będzie również śpiewał utwory z kilku swoich płyt, które będzie można nabyć po każdej Mszy św.

3) Diecezjalna Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej
Zapraszamy wszystkich wiernych naszej diecezji na kolejną już Diecezjalna Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 15.09.2018r. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza zostanie odprawiona o godz. 9.00. Następnie udamy się w dwóch grupach na Dróżki Pana Jezusa i Matki Bożej.

4) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa:

– Cichy Łukasz zam. Przesławicach i Król Kinga zam. w naszej parafii zap. 3

– Stano Sebastian zam. w Uniejowie i Mucha Aneta zm. w naszej parafii zap. 1

– Zięba Paweł zam. w Gołczy i Turek Beata zam w naszej parafii zap. 1

Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

5)Wraz z Radą Parafialną postanowiliśmy o zbiórce ofiar, które zostaną przeznaczone na zrobienie alejek na cmentarzu. Listy od środy są do odebrania na plebani. Bardzo proszę sołtysów o ich odebranie.

6)  Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę katolicką

32 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 3080 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/08/19/ogloszenia-19-sierpien/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.