OGŁOSZENIA 9 września 2018

9 września  2018  XXIII Niedziela Zwykła

1) W liturgii tego tygodnia będziemy obchodzić:

– w piątek święto Podwyższenia Krzyża świętego. Prosimy o przyozdobienie przydrożnych  Krzyży, które są  świętymi znakami naszej wiary.

– sobota wspomnienie NMP Bolesnej.

2) Tą niedzielą rozpoczyna się „ Tydzień Wychowania”- dni modlitw za dzieci, młodzieży i wychowawców.

3) Serdecznie dziękuję parafianom z Wierzchowiska i Sulisławic , którzy przygotowali  świątynię do uroczystości odpustowej.

4) W sobotę po mszy św. wieczornej spotkanie przy ognisku ministrantów i tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.

5) W niedzielę o godz. 16:00 spotkanie dla klas VIII i III gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

6) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa:

– Arkadiusz Kucharski zam. w naszej parafii i Maja Marta Lassak zam. w Zawierciu zap. 2.

Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

7)  Serdecznie zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę katolicką.