Dołącz do grona ministrantów!

Uwaga! Prowadzimy nabór do grona ministrantów naszej parafii! Pragniemy zaprosić wszystkich chłopców w różnym wieku, aby przełamali się i dołączyli do naszej grupy. Zapewniamy odpowiedne przygotowanie do służby Panu Bogu. W sobotę Msza Św. godz. 18.3o a potem spotykanie się przy ognisku ministrantów i tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Przyjdź i przekonaj się, że tworzymy naprawdę zgraną grupę, do której na pewno będziesz chciał należeć, jeśli poznasz, kim tak naprawdę jesteśmy… 🙂

Członkostwo w naszej grupie daje możliwość poznania nowych ludzi. Wymieniają między sobą poglądy, doświadczenia, rozmawiają o swoich zainteresowaniach; uczą się przede wszystkim skupienia i powagi. Rozwijamy także umiejętność pracy w grupie starając się, aby każdy ministrant znał swoją – powierzoną mu funkcję.
Apelujemy do rodziców, aby przyprowadzili swoje pociechy na najbliższą zbiórkę. Chętni opiekunowie także mogą uczestniczyć w spotkaniu formacyjnym. Z doświadczenia wiemy, że ciężko przekonać swoje dzieci do przyłączenia się do grona Liturgicznej Służby Ołtarza… Zachęcamy jednak do tego, aby pomóc dziecku podjąć tę właściwą decyzję. 🙂

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Prosimy o kontakt po mszach św. w zakrystii

W sobotę MSZA ŚWIĘTA GODZ. 18.30 a potem spotykamy się przy ognisku ministrantów i tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Serdecznie Zapraszamy:-)

32 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/09/10/dolacz-do-grona-ministrantow/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/09/10/dolacz-do-grona-ministrantow/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.