OGŁOSZENIA 15 WRZESIEŃ

15 września  2018  XXIV Niedziela Zwykła

– wtorek wspomnienie Św. Stanisława Kostki, Zakonnika – Patrona Polski. , dzieci i młodzieży.

– czwartek wspomnienie Św. Adnrzeja Kim Taegon, Prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, Męczenników.

– piątek Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

2) Dziś o godz. 16.00 spotkanie Młodzieży kl. VIII i III gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu  Bierzmowania.

3) Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa:

– Arkadiusz Kucharski zam. w naszej parafii i Maja Marta Lassak zam. w Zawierciu zap. 3.

– Kwapiński Kamil zam. w naszej parafii i Dudek Angelika zam. w naszej parafii zap. 1.

Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach powinien powiadomić tutejszy urząd parafialny.

4) Zebrano ofiary na cmentarz;

–  Maków od 98 rodzin – 5220 zł.

– Wierzchowisko od 204 rodzin 7970 zł. + 10 euro

– Dąbrowiec od 40 rodzin 2280 zł.

– Podlesice II od 30 rodzin 1570 zł.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

5 Zachęcamy do sięgania w niedzielne popołudnie po prasę katolicką.

1. … [Trackback]

[…] Here you will find 84988 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/09/16/ogloszenia-15-wrzesien/ […]