Roraty z „Małym Gościem” od Poniedziałku do Soboty o godz. 16.00.

Zapraszamy dzieci i dorosłych na RORATY od poniedziałku do Soboty na godzinę 16.00. Prosimy, aby przed rozpoczęciem mszy św. dzieci z lampionami czekały pod Chórem. Prosimy o przynoszenie serduszek z wypisanymi dobrymi uczynkami, które posłużą do wylosowania figurki, którą wybraniec zabiorze do domu, by pomodlić się wspólnie z rodzicami. Następnego dnia prosimy o przyniesienie figurki na następne roraty.

Roraty 2018 z Małym Gościem Niedzielnym tym razem upłyną w towarzystwie bohaterów Starego Testamentu. W drugim roku poświęconym w Kościele Duchowi Świętemu, materiały na roraty 2018 przybliżą uczestnikom rorat Trzecią Osobę Trójcy Przenajświętszej. Przez przykład postaci biblijnych dzieci poznają dary Ducha Świętego, a przez historie ludzi bardziej nam współczesnych – Jego owoce.

Co roku powstaje piosenka, która jest motywem przewodnim. Piosenkę na roraty 2018 z Małym Gościem Niedzielnym śpiewa Magdalena Anioł. Muzykę i słowa napisał Adam Szewczyk. 

 

 

 

5 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 16765 more Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2018/12/04/roraty-z-malym-gosciem-od-poniedzialku-do-soboty-o-godz-16-00/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.