INTENCJE 2 – 9 GRUDZIEŃ

INTENCJE MSZALNE OD 2- 9 GRUDNIA 2018R.

 

NIEDZIELA 2 GRUDZIEŃ
Godz.6.30
+ Helenę Serwatkę – od rodz. Krzywdów z Bochni 

Godz.8.00 + Tadeusza Stasiek, Grzegorza Stasiek i Sławomira Mazur

Godz.09.45 + Jana Wójcika w rocz. śm. i zm. z rodziny: Antoniego Leokadię

Kazimierza Ptasińskich

Godz.11.30 + Za parafian

Godz.16.00 + Elżbietę Filus – od męża Jerzego z córkami

PONIEDZIAŁEK 3 GRUDZIEŃ   

Godz.07.00 + Leszka Długoszewskiego – od siostry Krystyny z rodziną

Godz.16.00 + Stanisława Banysia w 1 rocz. śm.

WTOREK 4 GRUDZIEŃ    

Godz.07.00 + Jarosława i Marię Kowalczyk                            

Godz.16.00 + Jana Annę Józefę Żaków Jana Żaka Annę Jana Pałków Zdzisława Adamusa Józefa Żabę zm. z rodz. Żaków  Kowalczyków Pałków i Herianów

Godz.16.00 + Ryszarda Maciora od syna Jacka z rodz.

ŚRODA 5 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Juliusza Majcherczyk – od syna Grzegorza z synami

Godz.16.00 + W 7 rocz. śm. Olgi Molęda Mariana Muchę, Kazimierza Berkowicza

CZWARTEK 6 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Janinę Micek – od ucz. pog.                                               

Godz.16.00 + Annę Władysława Agnieszkę Franciszka Jarosów, Julianna Dorotę Kuklewicz

PIĄTEK 7 GRUDZIEŃ

Godz.07.00 + Za zm. z rodz. Bryłów i Sewerynów

Godz.16.00 + Mariannę Kowalczyk – od Koła Różańcowego z Lgoty Leśnej

Godz.16.00 + Jakuba Chojnackiego od córki Agaty z mężem Piotrem.

 SOBOTA 8 GRUDZIEŃ                                                 

Godz.7.00 + Annę Stanisława Kurzejów Helenę Adama Lisowskich

Godz.16.00 + Genowefę Zygmunta Janusów Mariannę Bronisława Micyków

NIEDZIELA 9 GRUDZIEŃ
Godz.6.30
+ Wojciecha Wolnego w 1 rocz. śm. – od siostry z rodz.

Godz.8.00 + ks. bp. Tadeusza Szwagrzyka i Jego rodziców Annę i Piotra

Godz.09.45 + Zbiorowa za zmarłych: + Zygmunta, Katarzynę, Jana Grochowskich, Natalię, Kazimierza Franciszka Jana Franciszka Karola Kałwa.+ Kazimierza Mazela – od córki z rodziną.+ Julian Majcherczyk – w rocz.śm.+ Wiktorię Stanisława Bałazych, Jana Annę Żabów Józefa Czajkę Helenę Piotra Madejów + Leopolda Heriana. + Eugeniusza Tadeusza Federyki Koniecznych Jana Stanisława Stochel.+ Stanisławę Andrzeja Sosków Mariannę Jaros.+ Janinę Alfreda Bielachów Mariannę Duda Jana Pawlika Mariannę  Wawrzyńca Kordysów Tadeusza Pelagię Żebro, Genowefę Stanisława Habę.+ Sabinę Jana Rosołów zm. z rodziny Słomskich Rosołów Szopów.+ Elżbietę Józefa Nędzów Romana Ligęzę.+ Adama Mieczysławę Wiesława Andrzeja Jareckich Alfredę Jarecką  Stanisławę Moiczek w 9 rocz. śm. + Zdzisława Cecylię Stanisława Ptasińskich Stanisława Wójcika.+ Józefę Franciszka Ciułów Fryderyka Mucha Janinę Stefana Leszka Józefa Jacka Jana Annę Rusków Janinę Płoszaj Janinę Władysława Garnek.+ Mariannę Jana Sopel.+ Józefa Irenę Kokoszka W 2 rocz. śm. Jana Kokoszki. + Janinę Bielach Bronisławę Franciszka Marię Mariana Bielachów. Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich. + Stanisławę Mariannę Rutkowskich, Bronisławę Stefana Mariana Muchów, dziadków Rutkowskich, Muchów, Kwapińskich, Kalistów, Filusów, Janinę Midro. + Bogusławę Krajewską w 70 r. śm. + Antoniego Stanisława Janików, Marię Stanisława Drożdżów, Bogusława Jaźwieca, Annę Wiesława Eugenię Jaźwiec, Katarzynę Matras, Krystynę Stanisława Maj.

Godz.11.30 + Za parafian

Godz.15.00 + W rocz. śm. Aliny i Alfreda Jurasów

69 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.