Życzenia imieninowe

Dziś imieniny obchodzi ks. Proboszcz. Msza Święta w Jego intencji w Środę o godz. 16.00 oraz w Niedziele o godz 11.30. Serdecznie zapraszamy. Już teraz składamy Mu życzenia:

Drogi Księże Józefie!
Z okazji imienin składamy Tobie serdeczne życzenia, by Dobry Bóg udzielał Ci łaski: wiary, nadziei i miłości oraz by obdarzał Cię zdrowiem i siłą, abyś, jako Kapłan, dzielnie dążył do celu i ciągle na nowo odkrywał dar i sens powołania. Życzymy, Byś umocniony Matczyną opieką Najświętszej Maryi Panny, Bożymi łaskami i darami Ducha Świętego prowadził nas i siebie ku niebu.
Z pamięcią w modlitwie parafianie!

36 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 90019 more Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/03/19/zyczenia-imieninowe/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.