OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16. 06. 2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16. 06. 2019r

1. Dziś wyznajemy jedną z największych tajemnic naszej wiary – Uroczystość Najświętszej Trójcy

2. W poniedziałek uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, głównego Patrona naszej diecezji.

3. We wtorek przypada 30 rocznica święceń kapłańskich Ks. Bpa Ordynariusza Grzegorza Kaszaka. Módlmy się, aby dobry Bóg obdarzył Jubilata obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

4. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Bardzo proszę mieszkańców Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i Wierzchowiska  aby przygotowały ołtarze na Boże Ciało. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów. Zwłaszcza dzieci komunijne oraz te mniejsze. Prosimy o zabranie poduszek, feretronów bardzo proszę strażaków służbę liturgiczną. Przede wszystkim zapraszamy was do licznego udziału w procesji.

5. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Indyka Bartłomiej zam. Wielka Wieś i Żaba Jagoda zam. w naszej parafii zap. 3.  Sebastian Borowiec zam. w Krakowie i Ewa Dela zam w naszej parafii zap. 2. Kieczyński Roman zam. w Jangrocie i Pacia Ewelina zam. w naszej parafii zap. 1.Molenda Michał zam. w naszej parafii i Ciępka Magdalena zam. w Wolbromiu zap. 1. Kapera Krzysztof zam. w Krakowie i Karaś Monika zam w naszej par. zap. 1.  Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

6. Sprawy budowlane; Trwają prace przy schodach – do odpustu mają być zakończone. Od lipca ciąg dalszych prac na cmentarzu przy kaplicy. Do tych prac musimy mieć własny wkład. Dlatego też jest lista aby podołać temu zadaniu. W tym tygodniu zostały wstawione nowe drzwi do zakrystii i kancelarii. Spotkanie Rady Parafialnej 23 czerwiec po mszy o godz. 16.00.

7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

8. Intencje na nowy rok w II połowie lipca.

22 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 25229 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/06/16/ogloszenia-duszpasterskie-16-06-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.