OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30. 06. 2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30. 06. 2019r

1. Przeżywamy dziś  odpust Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa o godz. 12.00. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów, prosimy o zabranie poduszek, feretronów bardzo proszę strażaków służbę liturgiczną, orkiestrę. Przede wszystkim zapraszamy was do licznego udziału.

2. Serdeczne podziękowania mieszkańcom Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i Wierzchowiska  za przygotowanie ołtarzy na na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Dzieciom za sypanie kwiatów, strażakom służbie liturgicznej i wam wszystkim za udział w procesji.

3. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;  Kieczyński Roman zam. w Jangrocie i Pacia Ewelina zam. w naszej parafii zap. 4.Molenda Michał zam. w naszej parafii i Ciępka Magdalena zam. w Wolbromiu zap. 3. Kapera Krzysztof zam. w Krakowie i Karaś Monika zam w naszej par. zap. 3.  Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

4. Sprawy budowlane; Trwają prace przy schodach. Serdeczne podziękowania dla mieszkańców Adamowic za złożone ofiary od 24 rodzin 940 zł. Od mieszkańców Podlesic II od 27 rodzin 1405 zł.

5. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

29 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/06/30/ogloszenia-duszpasterskie-30-06-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.