OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21. 07. 2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21. 07. 2019r

1. Przeżywamy dziś XVI Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu wspominamy: – w poniedziałek, 22 lipca – święto św. Marii Magdaleny; – we wtorek, 23 lipca – święto św. Brygidy – Patronki Europy – w środę, 24 lipca – wspomnienie św. Kingi; – w czwartek, 25 lipca – święto św. Jakuba Apostoła; – w piątek, 26 lipca – wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP.

 2. Rozpoczynamy XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Błogosławieństwo pojazdów na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa 28 VII po każdej mszy. Zachęcamy wszystkich kierowców do modlitwy o bezpieczeństwo na drogach oraz do wsparcia akcji MIVA POLSKA.  Te ofiary przeznaczone są dla misjonarzy na całym świecie.

 3. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;   Kuganda Mateusz zamieszkały Zabagnie i Maj Natalia zam. w naszej parafii zap. 3. Konieczny Daniel zam. w naszej parafii i Kołakowska Anna zam. w naszej parafii zap. 2. Kuś Krystian zam. Poręba Górna i Brajlich Jagoda zam. w naszej parafii zap. 2. Radosław Palski i Katarzyna Szumiec zam. w Bolechowicach zap. 1.Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

4. Sprawy budowlane;   Trwają prace przy skarpie. Trwają prace przy kaplicy na cmentarzu. 5 pracowników mieszka na plebanii do zakończenia prac – z tego względu wzrosną wydatki.  Serdeczne podziękowania za złożone ofiary – mieszkańcom Trzebienic od 66 rodzin 2855 zł.

5. Bardzo proszę mieszkańców Sulisławic o posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę w sobotę o godz. 9.00.

6. Intencje na nowy rok można zamawiać po każdej mszy św. w zakrystii i  w dni powszednie w kancelarii.

7. Kancelaria czynna od godz. 17.00 – do mszy św. w soboty i święta i niedzielę kancelaria nieczynna.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

14 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Find More Info here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/07/21/ogloszenia-duszpasterskie-21-07-2019r/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you will find 80259 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/07/21/ogloszenia-duszpasterskie-21-07-2019r/ […]

  3. … [Trackback]

    […] There you will find 564 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/07/21/ogloszenia-duszpasterskie-21-07-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.