OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28. 07. 2019r

1. W tym tygodniu wspominamy. 29 lipca – św. Martę, 31 lipca – św. Ignacego z Loyoli, 1 sierpnia – św. Marię Liguoriego

2. Błogosławieństwo pojazdów z racji św. Krzysztofa dziś po każdej mszy św. Zachęcamy wszystkich kierowców do modlitwy o bezpieczeństwo na drogach oraz do wsparcia akcji MIVA POLSKA.   Ofiary przeznaczone są dla misjonarzy na całym świecie.

3. W tym tygodniu przypada  pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek kapłan odwiedzi chorych od godz. 9.00.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;   Konieczny Daniel zam. w naszej parafii i Kołakowska Anna zam. w naszej parafii zap. 3. Kuś Krystian zam. Poręba Górna i Brajlich Jagoda zam. w naszej parafii zap. 3. Radosław Palski zam. w naszej parafii i Katarzyna Szumiec zam. w Bolechowicach zap. 2. Krystian Oleksy zam. w naszej parafii i Wioleta Kik zam. w Celinach zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

5. Sprawy budowlane;   Trwają prace przy kaplicy na cmentarzu.  Serdeczne podziękowania za złożone ofiary – mieszkańcom Dąbrowca od 37 rodzin – 2090 zł. Mieszkańcom Wierzchowiska od 194 rodzin – 9400 zł. Mieszkańcom Szreniawy od 92 rodzin 4920 zł. I 1 lista z Podlesic II od 5 rodzin 350 zł.

6. Bardzo 6 mieszkańcom Sulisławic za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

7. Kancelaria czynna od godz. 17.00 – do mszy św. w soboty  i niedzielę kancelaria nieczynna.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

1. … [Trackback]

[…] Here you will find 69729 additional Information on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/07/28/ogloszenia-duszpasterskie-28-07-2019r/ […]