OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8. 09. 2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8. 09. 2019r

1. Dziś przeżywamy Odpust Uroczystości Narodzenia NMP. Sumie Odpustowej  o godz. 12.00 przewodniczył będzie ks. Janusz Stach – kapelan Sióstr Norbertanek w Imbramowicach. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów, prosimy o zabranie poduszek, feretronów bardzo proszę strażaków służbę liturgiczną, orkiestrę. Przede wszystkim zapraszamy was do licznego udziału. Taca z uroczystości przeznaczona zostanie na nasz wkład do dotacji kaplicy na cmentarzu.

2. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Michał Gierlach zam. w Gołaczewach i Ada Agata Rogalska zam. w naszej parafii zap. 2. Kowalik Kamil zam. w Małachowie i Jaros Agnieszka zam. w naszej parafii zap. 2. Półtorak Robert zam. w Mostku i Domagała Sylwia zam. w naszej parafii zap. 2. Jaźwiec Tomasz zam. w naszej parafii i Sobala Angelika zam. w Żarnowcu zap. 1. Jaźwiec Marcin zam. w naszej parafii i Rosół Anna zam. w Wolbromiu zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

4. Kancelaria czynna od godz. 17.00 – do mszy św. w soboty  i niedzielę kancelaria nieczynna.

5. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

6. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:

7. Poświęcenie ziarna na zasiew w czasie każdej mszy św.

19 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More Info here on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/09/07/ogloszenia-duszpasterskie-8-09-2019r/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you can find 63410 more Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2019/09/07/ogloszenia-duszpasterskie-8-09-2019r/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.