OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22. 09. 2019r

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. W najbliższych dniach będziemy wspominać:

– w poniedziałek – św. Ojca Pio, kapłana

– w piątek – św. Wincentego a Paulo, kapłana

– w sobotę – św. Wacława, męczennika

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Jaźwiec Tomasz zam. w naszej parafii i Sobala Angelika zam. w Żarnowcu zap. 3. Jaźwiec Marcin zam. w naszej parafii i Rosół Anna zam. w Wolbromiu zap. 3. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony jest powiadomić tutejszy urząd parafialny.

3. Dziś spotkanie Młodzieży kl. VII i VIII oraz wszystkich którzy pragną przygotować się w naszej parafii do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkania o godz. 16.00.

4. Za tydzień spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się I Komunii św.

4. Serdeczne podziękowania 18  mieszkańcom Podlesic I za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę i piękny wystój.

5. Kancelaria czynna od godz. 17.00 – do mszy św. w soboty  i niedzielę kancelaria nieczynna.

6. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: