OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 czerwca 2020

1. Dzisiaj XIII niedziela zwykła.

2. Serdeczne podziękowanie wszystkim za pomoc w porządkach  i przygotowanie parafii na UROCZYSTOŚCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Bardzo dziękuję strażakom, dzieciom sypiącym kwiaty, paniom  niosącym feretrony, służbie liturgicznej, panu organiście i wam wszystkim za udział w tej uroczystości.

3. W poniedziałek 29 czerwca uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Taca z dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Nie zapomnijmy w modlitwie o naszym ks. biskupie Piotrze, który w tym dniu również obchodzi imieniny.

4. W tym tygodniu przypadają pierwsze : czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

6. Zakończono prace przy elewacji kaplicy na cmentarzu. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. Do 8  lipca / do godz. 9.00/ możemy składać przy plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (RTV, AGD) w ramach akcji z której przychód pozwoli na wsparcie Polskich Misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata. Szczegóły w gablocie i na ulotkach.

8. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Dawid Jawor zam. w naszej parafii i Nieduziak Angelika zam. w Bukownie zap. 2. Łukasz Papaj zam. w naszej parafii i Katarzyna Mielińska zam. Pstroszyce zap. 1.

9. Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 1 lipca 2020 r. odwołana zostaje ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele oraz święta nakazane.

23 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.