OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 LIPIEC 2020

1. Dzisiaj XIV niedziela zwykła.

2. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

3. Zakończono prace przy elewacji kaplicy na cmentarzu. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi./ ofiary na cmentarz możemy składać do puszek /

4. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Łukasz Papaj zam. w naszej parafii i Katarzyna Mielińska zam. Pstroszyce zap. 2. Nowicki Bartosz zam. w naszej par. i Bieda Angelika zam. Wolbrom zap. 1. Bugaj Mateusz zam. Buk i Dubielak Aleksandra zam. w naszej parafii zap. 1. Marzec Kamil zam. Uniejów i Mucha Ewa zam. w naszej parafii zap. 1. Grzanka Dawid i Hamerlik Daria zam. w naszej parafii zap. 1.

5. Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 1 lipca 2020 r. odwołana zostaje ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele oraz święta nakazane.

34 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.