OGŁOSZENIA 30 VIII

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

30 SIERPIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła.

2. Dekretem Księdza Biskupa Ordynariusza  ks. Ireneusz odszedł do innej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie ks. Ireneuszowi za pracę w naszej parafii. Od czwartku 27 sierpnia pracę jako wikariusz rozpoczyna w naszej parafii ks. Jacek Piwowarski. Witamy serdecznie księdza Jacka i życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień pracy.

3. W tym tygodniu przypadają pierwsze : czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w 1 – szy. piątek od godz 17 30.

4.  W czwartek, 3 września, przypada dzień imienin księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy o modlitwie , aby dobry Bóg darzył naszego pasterza obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa;. Bartłomiej Kowalski zam. w naszej par. i Durłak Anna zam. w Budzyniu zap. 2.

6. Módlmy się o światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli i katechetów, którzy rozpoczną nowy rok szkolny.

7. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

27 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.