OGŁOSZENIA 30 VIII

30 SIERPIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła.

2. Dekretem Księdza Biskupa Ordynariusza  ks. Ireneusz odszedł do innej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie ks. Ireneuszowi za pracę w naszej parafii. Od czwartku 27 sierpnia pracę jako wikariusz rozpoczyna w naszej parafii ks. Jacek Piwowarski. Witamy serdecznie księdza Jacka i życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień pracy.

3. W tym tygodniu przypadają pierwsze : czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w 1 – szy. piątek od godz 17 30.

4.  W czwartek, 3 września, przypada dzień imienin księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy o modlitwie , aby dobry Bóg darzył naszego pasterza obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa;. Bartłomiej Kowalski zam. w naszej par. i Durłak Anna zam. w Budzyniu zap. 2.

6. Módlmy się o światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli i katechetów, którzy rozpoczną nowy rok szkolny.

7. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.