OGŁOSZENIA 20 IX

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20 WRZESIEŃ 2020

1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii:

– w poniedziałek Św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę

– w środę Św. Ojca Pio,

3. Zachęcamy do włączania naszych intencji o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej za żywych na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz za Naszych Bliskich Zmarłych wypraszając im chwałę nieba na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Intencje możemy składać przez cały tydzień do oznaczonej skrzynki na stoliku za ławkami po lewej stronie… W tych intencjach odprawione zostaną Msze święte – za żywych w ostatnią środę miesiąca, a za zmarłych w ostatni piątek miesiąca. Zachęcamy również do licznego udziału w nowennie w każdą środę i nabożeństwie w kazdy piątek po drugiej Mszy św. o godz. 18.30.  

4. Dziś spotkanie na Mszy o 16 z klasami III i ich rodzicami odnośnie przygotowania do I Komunii Świętej.

5. Zgodnie z wolą Ojca Świętego  ofiary złożone do puszki dnia dzisiejszego przeznaczone są na cele Ziemi Świętej.

6. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa;. Rafał Kałużny zam. Jaksice i Karolina Gębala zam. w naszej par. zap. 3.

 7. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

25 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.